REKLAMA

Udało się! Zosia będzie mogła rozpocząć leczenie!

REKLAMA

Dzięki ogromnej mobilizacji, udało się zebrać potrzebne środki na leczenie małej Zosi chorej na SMA typu 1. W piątek tata dziewczynki poinformował, że po przewalutowaniu zebranych funduszy zebrano wystarczającą kwotę.

16 października rodzice 9-miesięcznej Zosi chorej na rdzeniowy zanik mięśni typu 1 poinformowali, że udało się zebrać kwotę niezbędną do rozpoczęcia leczenia dziewczynki. Historia Zosi i jej rodziców poruszyła tysiące ludzkich serc i udało się zebrać ponad 8,9 mln zł.

– Chciałbym wszystkim bardzo podziękować, bo to jest wasza zasługa, to wy udostępnialiście zbiórkę, nagłaśnialiście, wpłacaliście, organizowaliście różne zbiórki – podkreśla Damian Paczwa. – To jest mnóstwo waszej pracy, czasu, sił i jestem wam bardzo wdzięczny. Chcę, żebyście wiedzieli, że to tylko i wyłącznie dzięki wam. My byśmy na pewno nie dali sobie z tym rady, nie w pół roku. Dzięki wam trwało to tyle ile trwało, moim zdaniem bardzo krótko, bo to jest ogromna kwota – zwraca się tata Zosi do wszystkich zaangażowanych w akcję pomocy.

Damian Paczwa zaznaczył w nagraniu dedykowanym wszystkim, którzy włączyli się do walki o zdrowie dziewczynki, że udało się również zebrać środki potrzebne na dalszą rehabilitację Zosi.

– Jest zabezpieczona kwota na rehabilitację i sprzęt dla Zosi, bo terapia genowa to jest jedno, ale żeby jej nie zaprzepaścić, musimy później zadbać o to, żeby Zosia nabierała sił i prostować to, co złego wydarzyło się w jej organizmie – mówi Damian Paczwa.

Jednocześnie dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasz apel i wpłacili dla Zosi kwotę w naszej skarbonce.

Nasza akcja dla Zosi zakończona. Mamy listę firm, które pomogły i zyskały reklamęHej! Wyszło masakrycznie ale im więcej prób tym gorzej 😀 W filmiku informacje na które bardzo długo czekacie! Przepraszam jeśli wyraziłem się źle lub niestosownie ale jestem po nocnej zmianie jeszcze nie spałem bo czekałem za inf z fundacji.Jeszcze raz bardzo dziękuję!!! Jestescie wspaniali i najlepsi!!! 🥰🥰🥰https://www.siepomaga.pl/antosiahttps://www.siepomaga.pl/sma-ksaweryhttps://www.siepomaga.pl/kubushttps://www.siepomaga.pl/sandra👉https://www.siepomaga.pl/nogi-krystiana

Opublikowany przez Damiana Paczwę Piątek, 16 października 2020

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. EK says:

    Trzymajcie się Kochani. Wsxystkiego dobrego , Damian. Tłuchowianka ☺

  2. Mam pytanie says:

    Jeżeli pełna kwota jest już uzbierana to co stanie się z pieniędzmi które nadal znajdują się w puszkach, słoikach? I pytanie czemu nie w ogóle tam jeszcze stoją czyż by były to zbyt małe sumy żeby się pofatygować żeby je przeliczyć dziś taki słoik widziałem min.. W pss na bielskiej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU