REKLAMA

Trwają prace drogowe na Piłsudskiego

REKLAMA

W czwartek, 10 października, drogowcy będą prowadzili prace na Jachowicza, gdzie do 11 października trwa malowanie oznakowania poziomego. MZD przypomina też, że na Podolszycach obowiązuje nowa organizacja ruchu. Ponadto drogowcy prowadzą roboty drogowe na Piłsudskiego.

PowiązaneTematy

Al. Jachowicza

Do 11 października planowane są dalsze prace na skrzyżowaniach Jachowicza z Bielską oraz Obrońców Westerplatte. Drogowcy wykonują oznakowanie poziome. Część prac będzie prowadzona w ciągu dnia, dlatego też w na Jachowicza może dochodzić do utrudnień w ruchu. MZD apeluje do kierowców i pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do poleceń służb drogowych.

Al. Jana Pawła II – Wyszogrodzka

Skrzyżowanie ulic Jana Pawła II z Czwartaków (przy Auchan) zostało przywrócone dla ruchu. W weekend zostały wykonane prace związane z asfaltowaniem nowego ronda na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II z Czwartaków. Uwaga! Obowiązuje nowa organizacja ruchu (ruch okrężny). Zaplanowano też prace związane z wykonaniem oznakowania poziomego.

Naprawy bieżące

– Janówek – naprawy ubytków w jezdni,
– Jeziorna – naprawy ubytków w jezdni,
– Harcerska – naprawa chodnika,
– Otapa – naprawa chodnika,
– 4 Pułku Strzelców Konnych – naprawa chodnika,
– Słoneczna – naprawa chodnika,
– Dobrzykowska – naprawa zatoki przystankowej.

Al. Piłsudskiego

W rejonie przejazdu kolejowego w al. Piłsudskiego rozpoczęły się prace związane z budową wiaduktu. Obowiązuje czasowa organizacja ruchu. Po 10 października rozpocznie się budowa kładki dla pieszych i uruchomienie wejścia do pawilonów handlowych. Następnie drogowcy zaczną rozbiórkę chodników (około 18 października) wzdłuż jezdni południowej. Rozpocznie się także przebudowa sieci telekomunikacyjnych i sieci energetycznych.

Trasa Popiełuszki

Odcinek od ronda Wojska Polskiego do Mostu Solidarności – została wprowadzona czasowa organizacja ruchu w związku z budową Centrum Graniczna i węzła komunikacyjnego Graniczna. Występuje zwężenie jezdni i ograniczenia prędkości. Trwa budowa drogi rowerowej na odcinku od ronda w Górach do ulicy Browarnej.Ulica Chopina

Budowa drogi rowerowej i chodnika. Występują ograniczenia w ruchu pieszych.

Ulica Szpitalna

Remont drogi 562 na odcinku około 1,5 km. MZD apeluje o ostrożność i stosowanie się do czasowej organizacji ruchu. Trwa remont nawierzchni bitumicznej jezdni, wykonane będzie oznakowanie poziome i pionowe. Powstanie także ścieżka rowerowa i chodnik dla pieszych.  Apelujemy o ostrożność i stosowanie się do czasowej organizacji ruchu.

Ulica Kutnowska

Remont drogi na odcinku około 700 m od ulicy Gajowej w stronę ronda. W ramach prac trwa remont nawierzchni bitumicznej jezdni, wykonane będzie oznakowanie poziome i pionowe. Powstanie także ścieżka rowerowa i chodnik dla pieszych. MZD apeluje o ostrożność i stosowanie się do czasowej organizacji ruchu.

Fotoradar

Straż Miejska poinformowała, że fotoradar stanie dziś na ulicach:

– Harcerska,
– Kochanowskiego,
– Grabówka.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU