REKLAMA

Tragiczny wypadek na DK7. Nie żyje mieszkaniec powiatu płockiego

REKLAMA

W miejscowości Przyborowice Górne (powiat płoński) doszło do wypadku. Na stojący na czerwonym świetle samochód osobowy najechał tir. Jedna osoba została ranna, dwie zostały przewiezione do szpitala. Wszyscy ranni to mieszkańcy powiatu płockiego.

Do zdarzenia doszło 11 czerwca po godz. 17 na krajowej „siódemce”, na skrzyżowaniu w miejscowości Przyborowice Górne (powiat płoński). Według wstępnych ustaleń policji, na stojącego na czerwonym świetle opla, którym kierował 21-letni mieszkaniec powiatu płockiego, najechał ciężarowy renault, kierowany przez 64-letniego mieszkańca Ciechanowa.

PowiązaneTematy

Dwie osoby z opla zostały zabrane do szpitala, w tym jedna przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Trzecia osoba, 42-letni pasażer opla, zmarł jeszcze przed przewiezieniem do szpitala. Jak potwierdziła nam mł. asp. Kinga Drężek-Zmysłowska, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Płońsku, zarówno osoby ranne, jak i zmarły mężczyzna, pochodzą z różnych miejscowości powiatu płockiego.Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Policja zatrzymała kierującemu tirem prawo jazdy, ustalane są dokładne przyczyny tego zdarzenia.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 3

  1. ANDRZEJ says:

    DO PAKI DZIADA TAM DOSTANIE EMERYTURĘ ŚLEPY A ZA FAJERĘ SIADA

  2. wszystkowidzoncy says:

    Tera to do okulisty fszystkie dżwi stojom otforem, nie to co za Komuny czekało siem ze dwa dni

  3. Karma says:

    Frajera odrazu na odsiadke do śmierci, zabił człowieka dziad i jeszcze sie śmiał..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU