REKLAMA

Tragedia na DK8. Nie żyje dwóch płocczan

REKLAMA

W piątek po południu na drodze krajowej nr 8 w pobliżu Tarnowa (województwo dolnośląskie) doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Zderzyły się trzy samochody, dwie osoby nie żyją, cztery zostały ranne. Niestety, ofiary wypadku to płocczanie.

Do wypadku doszło 1 marca po godzinie 17 na DK8. Zderzyły się tam trzy auta: audi, BMW i opel astra, w których łącznie podróżowało siedem osób.

– Doszło do wypadku, w którym zderzyły się trzy samochody. Prawdopodobnie kierujący BMW 28-letni mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, zderzył się bocznie o audi, a następnie stanął bokiem i w niego uderzył opel astra. Dwie osoby nie żyją, cztery osoby zostały przewiezione do szpitala, dwie osoby tam pozostały – informuje wrocławska policja.

Informację o tym, że ofiarami wypadku są płocczanie, przekazał nam czytelnik. Tę smutną wiadomość potwierdziliśmy w Zespole Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, mężczyźni wracali do Płocka z Czech.PowiązaneTematy

Aktualizacja

2 marca o godz. 12 otrzymaliśmy informację o śmierci trzeciej osoby rannej w tym wypadku.