REKLAMA

Tanie podłogi w Płocku? Dwie wyjątkowe promocje w Ablerze

REKLAMA

Planujesz remont mieszkania lub domu w Płocku lub jego okolicach? Szykujesz się do modernizacji wnętrza? A może czas na wykończenie nowej nieruchomości? Niezależnie od planów, cel jest jeden – zakup wysokiej jakości materiałów w atrakcyjnej cenie. W te założenie idealnie wpisują się dwie nowe promocje zapewniane przez Abler w Płocku.

Sklep i hurtownia materiałów wyposażenia wnętrz zlokalizowana przy ul. Kostrogaj 5 regularnie zapewnia atrakcyjne promocje i rabaty na określone grupy produktowe. Do końca 2020 r. warto skorzystać z dwóch propozycji, które pozwalają wejść w rok 2021 w nowym wnętrzu.

PowiązaneTematy

“Taniej się nie da” – promocja na pakiet podłogowy

Pierwsza opcja to promocja obejmująca trzy grupy produktów niezbędnych do stworzenia nowej, efektownej podłogi. Oprócz paneli Dąb Queensland Abler zapewnia również listwę przypodłogową dobraną kolorystycznie do tego dekoru oraz wysokiej jakości podkład wyciszający. Efekt to komplet, który spełni oczekiwania osób planujących remont lub wykończenie wnętrza – łączy sobą wizualny efekt oraz doskonałe właściwości techniczne.

Objęta promocją podłoga Dąb Queensland to panele laminowane z kolekcji AB Premium – ekskluzywnego zestawienia opracowanego przez Abler oraz światowego lidera w produkcji podłóg, Swiss Krono. To zestawienie inspirowane wnętrzami świata. Podobnie jest z podłogą Dąb Queensland. Co szczególnie ważne – cena kompletu dostępnego w Ablerze Płock jest niższa od standardowego kosztu m2 podłogi Dąb Queensland.

Dodatkowo koszt zakupu podłogi można obniżyć zamawiając ją wraz z usługą montażową – w takiej sytuacji podatek VAT to 8- a nie 23 proc. VAT.

Kolekcja Movie Swiss Krono z dużym rabatem

Drugą opcją, na którą warto zdecydować się w Ablerze w Płocku jest promocja na podłogi Swiss Krono z podkolekcji Movie należącej do grupy Aurum. To zestawienie nowych paneli tego renomowanego producenta. Charakteryzują się nie tylko efektownym wzornictwem, ale również imponującymi właściwościami technicznymi. Dotyczy to nie tylko klasy ścieralności, ale przede wszystkim parametrów ochronnych. To podłogi wodoodporne – o potwierdzonej odporności na wilgoć. Wszystkie podłogi z tej kolekcji do końca 2020 r. objęte są 10-procentowym rabatem.Abler Płock – wszystkie materiały do wnętrz

Abler Płock to jedno z ośmiu przedstawicielstw sieci sklepów i hurtowni z materiałami wyposażenia wnętrz. Oddział zlokalizowany przy ul. Kostrogaj 5 zapewnia m.in.:

  • podłogi (laminowane, drewniane, LVT)
  • drzwi
  • płyty meblowe
  • blaty kuchenne
  • fronty meblowe
  • okucia i akcesoria meblowe.

Szeroka oferta i wysokie stany magazynowe sprawiają, że Abler Płock zapewnia zróżnicowany asortyment dla klientów indywidualnych jak i hurtowych – m.in. stolarzy.

Abler w Płocku zapewnia również usługi – m.in. montaże podłóg i drzwi zakupionych w salonie – oraz szeroki zakres realizacji dla stolarzy.

Więcej informacji na Abler.pl.

artykuł sponsorowany

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU