REKLAMA

Szokujący transfer w Wiśle

REKLAMA

Były pomocnik Legii Warszawa został piłkarzem Wisły Płock. Ivica Vrodljak pochwalił się nową koszulką na portalu społecznościowym.

Chorwacki zawodnik, 32-letni Ivica Vrodljak, urodził się 19 września 1983 r. w Nowym Sadzie (obecnie Serbia), gdzie rozpoczynał karierę w lokalnej Vojvodinie. W 2007 roku trafił do słynnego Dinama Zagrzeb, gdzie zdobył wspólnie z drużyną trzy tytuły mistrzowskie i puchary krajowe. W 2010 roku za ogromne pieniądze sprowadziła go Legia Warszawa. Od tego czasu zdobył dla swojej drużyny 27 goli w 191 spotkaniach. Poważna kontuzja sprawiła, że obserwatorzy skazali go na niebyt w Ekstraklasie, gdyż 31 sierpnia br. Chorwat rozwiązał kontrakt z warszawskim klubem. Jednak Wisła Płock ogłosiła, że przyjmuje piłkarza w swoje szeregi.

Jest jednak pewne „ale”. Płocka drużyna zastrzegła sobie prawo do rozwiązania kontraktu, w przypadku odnowienia się kontuzji.

– Od dzisiaj już jestem zawodnikiem Wisły Płock, dziękuję wam za zaufanie, które daliście mi w dla mnie trudnym momencie… – napisał Ivica Vrodljak. – Teraz razem z wami i @ortomedsport będę dalej walczył o powrót na boisko, mam nadzieję, że już pod koniec października będę razem z chłopakami walczył o punkty na boisku, które będą nam potrzebne do wykonania klubowego celu… – dodał nowy zawodnik Wisły Płock.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU