REKLAMA

Superbohaterowie i Złoczyńcy w Płocku

REKLAMA

Z okazji Dnia Dziecka, do Płocka przyjadą Superbohaterowie i Złoczyńcy, znani z serii SuperThings. Specjalne wydarzenie odbędzie się w Galerii Wisła.

Na 28 i 29 maja w godzinach 11-19 zaplanowano wystawę SuperThings w Galerii Wisła. Podczas wydarzenia będzie można odwiedzić mieszkańców Kaboom City oraz podziwiać ich pojazdy i budowle. Dla uczestników zaplanowano też pamiątkowe dyplomy i upominki.

Miłośnicy SuperThings będą mogli odwiedzić kilka stref tematycznych z najpopularniejszymi postaciami ze świata Superbohaterów i Superzłoczyńców w rozmiarze XXL. Pamiątką będzie zdjęcie z tajemniczą Enigmą, genialnym Profesorem K, w Galerii Wisła pojawi się też KidKazoom, RocketZing’a, Mr King’a, czy Kid Fury. W trakcie wystawy będzie można również zobaczyć na własne oczy laboratorium Kazoom Lab Battle, wieżę z wyrzutnią Power Tower Assault oraz pojazdy posiadające specjalne moce: SkyRacer oraz Supercar.

Warto przejść się po całej galerii, gdyż eksponaty będą rozlokowane w różnych miejscach.

– Na dzieci, które przejdą całą wystawę i prawidłowo uzupełnią specjalną mapkę, czekać będą SuperThings’owe nagrody. W akcji zostanie rozdanych 1000 saszetek OnePack SuperThings! Co ważne, w trosce o komfort i bezpieczeństwo klientów i obsługi, akcja zostanie przeprowadzona z zachowaniem niezbędnych zasad i zaleceń sanitarnych – podkreśla Galeria Wisła.

Dodatkowo w sobotę, 29 maja (w godz. 11-19), odwiedzający Galerię Wisła będą mieli szansę na pamiątkowe zdjęcie z maskotką XXL. Na korytarzach galerii będzie można spotkać się z ENIGMĄ.Uzupełnieniem wystawy SuperThings będzie konkurs plastyczny przeprowadzony na facebooku Galerii Wisła w dniach 24-30 maja, w którym rozdane zostaną 3 nagrody główne i 10 nagród pocieszenia. Wyniki pojawią się na facebookowym profilu Galerii Wisła 1 czerwca.

Tego dnia (w Dzień Dziecka) Galeria Wisła przeprowadzi również specjalną akcję promocyjną, w której rozdanych zostanie 500 saszetek OnePack SuperThings. Aby odebrać upominek wystarczy zrobić zakupy w Galerii Wisła i zgłosić się z paragonem do Punktu Obsługi Klienta.

Uwaga! Klienci, którzy zgłoszą się z paragonem z wiślanych punktów gastronomicznych otrzymają dodatkową saszetkę.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU