Studio Grupa ORLEN: Wkrótce Verva Street Racing

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W najnowszym wydaniu Studia Grupy ORLEN zobaczymy jak ćwiczą zwycięzcy Talentiady, poznamy szczegóły największej imprezy motoryzacyjnej w Płocku – Verva Street Racing, dowiemy się, na czym polega program “Energia dla przyszłości” i zobaczymy auto Kuby Przygońskiego. Poznamy też pełną moc turbiny gazowej w Płocku, opowiemy o programie dla hospicjów i przedstawimy projekt XSELL.

Warsztaty Talentiady
Podczas tegorocznych Dni Chemika odbyła się pierwsza edycja Płockiego Festiwalu Talentów pn. Talentiada. Trwają właśnie warsztaty wokalne ze zwycięzcami w kategorii “Śpiew”. Laureaci dowiedzieli się w jaki sposób powinni pracować, aby doskonalić swoje umiejętności i technikę śpiewania. Najlepsi z najlepszych mieli możliwość spróbowania swoich sił podczas nagrania w profesjonalnym studiu nagrań w Warszawie.

Verva Street Racing w Płocku
Moto Pokolenia – to hasło tegorocznej edycji imprezy Verva Street Racing, która odbędzie się tym razem w Płocku.

– Co roku staramy się zaskoczyć naszych fanów, staramy się znaleźć dla nich coś bardziej atrakcyjnego – mówi Justyna Tkaczyńska z działu projektów eventowych i mediów społecznościowych PKN ORLEN. – Postanowiliśmy wyjść z Vervą poza Warszawę, a dla nas naturalnym miejscem jest Płock, siedziba największego zakładu produkcyjnego. To tu postanowiliśmy zrobić pierwszą Vervę Street Racing poza granicami Warszawy – tłumaczy Justyna Tkaczyńska.

Impreza już 14 października na Stadionie im. Kazimierza Górskiego w Płocku.

Energia dla przyszłości
29 września w Ministerstwie Energii odbyło się spotkanie, kończące pierwszą i inaugurujące drugą edycję programu stażowego “Energia dla przyszłości”, którego PKN ORLEN jest partnerem, we współpracy z Ministerstwem Energii, PGE oraz PGNiG.

20 stażystów przez 12 miesięcy było zaangażowanych w merytoryczne projekty realizowane w spółkach. Dostali także duże wsparcie szkoleniowe.

Zobacz auto Kuby Przygońskiego
Do 12 października można oglądać samochód Kuby Przygońskiego, którym startował w Cross-country. Jest to jedna z nielicznych okazji, aby zobaczyć to auto w Polsce.  Już 14 października natomiast Kubę Przygońskiego zobaczymy podczas zmagań w Verva Street Racing.

Pełna moc turbiny gazowej
Turbina gazowa w ramach płockiej inwestycji PKN ORLEN osiągnęła pełną moc i 26 września blisko 400 MW mocy elektrycznej popłynęło do Krajowego Systemu Energetycznego. Po tzw. “pierwszym ogniu” i udanej synchronizacji z siecią PSE, blok osiągnął kolejny kluczowy etap. Docelowa moc turbiny to 600 MW.

Pracownicy wskażą hospicja
Fundacja ORLEN Dar Serca po raz kolejny zachęca pracowników do zgłaszania hospicjów, potrzebujących wsparcia. Inicjatywa ma na celu udzielenie pomocy placówkom, które pełnią tak ważną i społecznie pożyteczną misję, ale często borykają się z problemami finansowymi.

W drugiej edycji programu, wnioski o pomoc dla hospicjów z całego kraju mogą składać, oprócz pracowników Grupy PKN ORLEN, także pracownicy czterech spółek grupy kapitałowej, które przystąpiły do projektu: ANWIL S.A., ORLEN Południe S.A., ORLEN Centrum Serwisowe Sp. z o.o. oraz ORLEN KolTrans Sp. z o.o. Szczegóły na orlendarserca.pl.

Druga edycja projektu XSELL
W Domu Technika w Płocku odbyła się gala, podsumowująca drugą edycję konkursu w ramach projektu XSELL. Jest to przedsięwzięcie, dające początek wspólnym działaniom sprzedażowym w Grupie PKN ORLEN i realizowane wspólnie przez obszar energetyki i segment sprzedaży. Celem jest sprzedaż detaliczna energii elektrycznej w segmencie B2B z wykorzystaniem aktualnie istniejących kanałów sprzedaży, a także relacji sił handlowych oraz kontrahentów.

Obecnie trwa 3. edycja projektu XSELL, która zakończy się w grudniu br.

Podziel się:

Komentarze są zamknięte

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji