REKLAMA

Strażnicy miejscy dostali skutery elektryczne. „Pozwolą na szybkie interwencje” [ZDJĘCIA]

REKLAMA

Straż Miejska w Płocku wzbogaciła się o dwa elektryczne skutery. Mają być wsparciem dla patroli pieszych oraz pozwolić na szybkie interwencje na terenie miasta, w parkach i innych terenach zielonych.

Skutery elektryczne zostały zakupione przez Gminę-Miasto Płock i przekazane Straży Miejskiej. Jak wyjaśniał prezydent Andrzej Nowakowski, w ten sposób miasto chce zwiększyć mobilność strażników i „jednocześnie podnieść efektywność działań Straży Miejskiej przy jednoczesnym ograniczeniu negatywnego wpływu na środowisko”.

PowiązaneTematy

Przypomnijmy, że strażnicy miejscy w Płocku użytkują już samochód elektryczny, a – jak zapowiadają władze miasta – wkrótce mają zostać zakupione dwa kolejne użytkowe samochody elektryczne. Od jesieni 2020 roku elektryczny samochód eksploatuje również Miejski Zarząd Dróg.Specyfikacja skuterów: model: Robo-S, liczba miejsc: 2, moc silnika 3 kW, maksymalny zasięg: 135 km, maksymalna prędkość: 80 km/h, waga skutera: 81 kg, dopuszczalna ładowność: 176 kg.

Fot. Urząd Miasta Płocka
Fot. Urząd Miasta Płocka
Fot. Urząd Miasta Płocka

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 8

 1. Znafca says:

  W końcu właściwa osoba na właściwym stanowisku. Widacznie nie wszystkim pasują nowe zmiany nowego Komendanta, a psioczą Ci, którym się pogorszyło bo robić każą, a po plecach nie ma już komu poklepać za nic nie robienie.

 2. Michał says:

  A i jeszcze jedno. prezydent szanuje prawie wszystkich pracowników którzy pod niego podlegają ….. prawie wszystkich !!!!!!!! A jak rezygnują z pracy to już ich ma za nic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To jest brak kultury i brak wszystkiego !!!!!! I to cos jest prezydentem Płocka !!!!!!!!!! ŻENADA !!!!!!!!

 3. Michał says:

  BEZNADZIEJA !!!!!! to nic nie zmieni w ich funkcjonowaniu !!!!!!!!!!! Jaki gospodarz miasta i sm to lipa !!!!!! Byl jeden komendant przy którym to funkcjonowało i dawali rade …… a przy drugim komendancie po zmianie to nic nie zmieni !!!!!!!!!!!! Komendant A.W. ogarniał wszystko jednym palcem dbal o pracownikow i o miasto !!!!!! a po zmianie panujący „prezydent” niech wie ze bez dobrego komendanta nic nie da rady !!!!!!!!!!!!!! Nic bez dobrego komendanta i bez dobrego prezydenta !!!!!! Jak się skończy kadencja panującego to wiele osób powie „juz mi pan nie jest do niczego potrzebny” ……. …. i będą mieli racje !!!!!!!!!!!!

  • Marcin says:

   I ten komentarz to jest najwieksza prawda !!!!!!!!!!! Niech mieszkańcy to zrozumieją !!!!!!!!!!!!! Lepiej późno niż wcale !!!!!!!!!!!!!!

 4. Edzio says:

  Tym darmozjadom to dobrze…

  • pisior says:

   Edziu
   Sisiu ,kupkę też zrobiłem. Dzięki.
   Zawsze kiedy czytam twoje wpisy, to idę to zrobić.
   Zawsze jest jakaś korzyść z czytania twoich postów.To jest równie dobre, jak oglądanie TVPIS lub TVN.
   W poniedziałek, pewnie obaj idziemy tyrać. 500+nie dali.Za stary jestem.
   Może, gdyby chcialo mi uczyć się, to nie trzeba byłoby nosić woreczków.
   Jednak warto zmniejszyć tempo życia,mniej nerwów. Easy.
   Dobrze ,że człowiek budzi się jeszcze.
   Życzę ci miłego weekend’u.

  • Barbarzyńca says:

   Be happy

   • pisior says:

    I’m very happy.
    The same for you.
    A nice the weekend.
    Best regards.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU