czwartek, 21 Luty, 2019
Kontakt
  • Polityka Prywatności
  • Dyskusje Czytelników
PetroNews

REKLAMA
  • Social Media
  • Ogłoszenia Drobne
  • Wybierz Temat
    • Bezpieczeństwo
    • Polityka
    • Sport
    • Wydarzenia
    • Powiat Płocki
    • Tylko u nas
  • Wydanie Papierowe
Reklama
No Result
View All Result
  • Social Media
  • Ogłoszenia Drobne
  • Wybierz Temat
    • Bezpieczeństwo
    • Polityka
    • Sport
    • Wydarzenia
    • Powiat Płocki
    • Tylko u nas
  • Wydanie Papierowe
Kontakt
Reklama
No Result
View All Result
PetroNews
No Result
View All Result
Strona Główna Informacje Komunikaty

Straż pożarna będzie ćwiczyć w czwartek w koncernie

przez Agnieszka Stachurska
4 kwietnia 2018
54
REAKCJI
Podziel się na FacebookuUdostępnij na Twitterze

Na 5 kwietnia Zakładowa Straż Pożarna PKN ORLEN zaplanowała ćwiczenia ratowniczo-gaśnicze na terenie Terminalu Paliw zakładu produkcyjnego w Płocku. Służby przewidują w tym dniu użycie syren alarmowych oraz podawanie komunikatów głosowych.

REKLAMA

W czwartek, 5 kwietnia, około godz. 10.30 rozpoczną się ćwiczenia, w których udział, oprócz Zakładowej Straży Pożarnej, wezmą także pracownicy ORLEN Ochrony, Biura Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, Centrum Medycznego, Zespołu Bezpieczeństwa Procesowego, Działu Spraw Obronnych oraz Wydziałowi Ratownicy Chemiczni.​​ Jak informuje koncern, służby przewidują w tym dniu użycie syren alarmowych oraz podawanie komunikatów głosowych.

PowiązaneTematy

ORLEN Team pokona Katar?

ORLEN zaprasza dzieci na bezpłatny spektakl teatralny

Płocki koncern nagrodzony 8. raz z rzędu

Wiadomości z ORLENU prosto na komórkę lub e-mail

– Ćwiczenia służb ratunkowych PKN ORLEN przeprowadzane są cyklicznie i służą jak zawsze doskonaleniu umiejętności oraz sprawdzeniu funkcjonowania systemu ostrzegania i alarmowania. Manewry zostaną zrealizowane w oparciu o wybrane, potencjalne scenariusze przewidziane w Planach Operacyjno-Ratowniczych dla Zakładu Produkcyjnego w Płocku. Jak zwykle przy tego typu ćwiczeniach służby ratownicze zwracają uwagę, że na terenie całego Zakładu Produkcyjnego oraz w jego okolicach mogą być słyszalne syreny alarmowe, w tym wozów ratunkowych, jak i komunikaty głosowe wydawane w wewnętrznym systemie ostrzegania za pomocą megafonów – wyjaśnia biuro prasowe PKN ORLEN.

To kolejne z cyklicznych ćwiczeń ratowniczo-gaśniczych na terenie Zakładu Produkcyjnego w Płocku. Ich przeprowadzanie ma wpływ na usprawnienie działań ratowników na wypadek niespodziewanego wydarzenia. Scenariusz ćwiczeń, polega na doskonaleniu działań operacyjnych oraz sprawdzeniu, czy służby ratownicze reagują zgodnie z obowiązującymi procedurami. Ostatnie ćwiczenia zakładowych służb odbyły się pod koniec lutego na Bloku Reformingów, instalacji Izomeryzacji.

Udostepnij28Tweetuj11Udostepnij4
REKLAMA

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne

Płocczanin zmarł po pobiciu. Na miejscu jest prokurator

Wypadek w pobliżu Łącka. Nie wiadomo kto kierował, ale obydwaj poszkodowani bez uprawnień

Płocki DPS w programie TVP3. Czy wreszcie będzie spokojnie?

Mieszkaniec do radnych: Ja używam rozumu, w przeciwieństwie do tej komisji!

Kto zawinił w sprawie śmierci 19-latka w Płocku?

Ostatnio Komentowane

Płocczanin zmarł po pobiciu. Na miejscu jest prokurator

RIO: w Staroźrebach brak terminowych opłat, nieprzestrzeganie przepisów, ostrzeżenia od 2013 roku

Ćwiczył karate i boks na drzewku. Namierzył go monitoring

Płocki DPS w programie TVP3. Czy wreszcie będzie spokojnie?

Gminie w powiecie płockim grozi bankructwo. Wójt prosi o pomoc

Reklama

  • Social Media
  • Ogłoszenia Drobne
  • Wybierz Temat
  • Wydanie Papierowe

© 2018 Sentra Media - Nasza Polityka Prywatności.

No Result
View All Result
  • Strona Główna
  • Kontakt
  • Tylko u nas
  • Bezpieczeństwo
  • Polityka
  • Sport
  • Wydarzenia
  • Reklama w mediach

© 2018 Sentra Media - Nasza Polityka Prywatności.

  • Loading...
    Nowe zasady użytkowania i polityka prywatności PetroNews wchodzą w życie 25 maja 2018 r. Odwiedź naszą Politykę prywatności i plików cookie .