REKLAMA

Straciły ojca, teraz walczą o zdrowie mamy

REKLAMA

Córki Renaty Korpowskiej, mieszkanki powiatu płockiego, która uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu, proszą o wsparcie rehabilitacji mamy.

Ola i Natalia walczą o powrót do zdrowia swojej mamy, Renaty Korpowskiej. Kobieta uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu i wymaga kosztownej rehabilitacji.

– Całe życie poświęciła innym. Choć borykaliśmy się z wieloma problemami, a nasze życie toczyło się w cieniu tragedii, dałyśmy radę. Kilkanaście lat temu zginął tata. Nie było szans na pożegnanie. Żałoba trwała bardzo długo, jednak z czasem minęła. W takich momentach masz wrażenie, że to, co najgorsze zostało pokonane, że rodziny nic już nie zniszczy. Mama zaczęła tworzyć swoje życie na nowo, miałam wrażenie, że odżyła i niebawem rozpocznie nowy etap. Chwilę później stało się coś, czego nikt z nas nie mógł się spodziewać. Wypadek samochodowy przekreślił plany, marzenia, zamierzenia i codzienność, którą z ogromnym wysiłkiem tworzyłyśmy każdego dnia – opowiada córka Renaty Korpowskiej.

Zamieszkała w Nowym Duninowie kobieta walczy o odzyskanie sprawności i powrót do normalnego życia. Aby to stało się realne, niezbędne są turnusy rehabilitacyjne, których koszt to blisko 97 tys. zł. Córki chcą zrobić wszystko, co możliwe, aby ich mama ponownie zasiadła z nimi przy stole i mogła się cieszyć niedawno narodzonym wnukiem.– Kilka miesięcy temu na świat przyszedł pierwszy wnuk. W życiu mamy znów zagościła miłość. Brutalnie przerwane szczęście można przywrócić pod jednym warunkiem, jeśli Wy i my dołożymy wszelkich starań. Wiara w to, że mama stanie na nogach i znów się do nas uśmiechnie, będzie w nas trwać, dopóki będzie choć cień nadziei na zwycięstwo – apelują córki Renaty Korpowskiej.

Wesprzeć zbiórkę funduszy na rehabilitację kobiety można poprzez wpłatę na konto na portalu siepomaga.pl.Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU