Śmiertelny wypadek pod Płockiem

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W piątek, 13 października, doszło do śmiertelnego wypadku w gminie Nowy Duninów. Droga krajowa nr 62 jest całkowicie zablokowana.

– Tragiczny wypadek pod Nowym Duninowem – poinformowali strażacy z OSP Nowy Duninów. Jak się dowiedzieliśmy, samochód osobowy Alfa Romeo zderzył się tam z rowerzystą.

– Około godziny 19.40 otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku śmiertelnym – potwierdził dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Płocku. – Niestety, rowerzysta nie przeżył zderzenia z samochodem osobowym – dodał.

Droga krajowa nr 62, na odcinku Nowy Duninów – Stary Duninów, może być nieprzejezdna nawet do kilku godzin. Kierowcy muszą kierować się na objazdy przez miasto Gostynin.

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że 52-letni kierujący samochodem alfa romeo, wykonując manewr wyprzedzania na nieoświetlonym odcinku drogi, potrącił jadącego z przeciwka 68-letniego rowerzystę, mieszkańca powiatu płockiego, który nie posiadał żadnych elementów odblaskowych – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – W wyniku potrącenia, rowerzysta zginął na miejscu. Droga krajowa nr 62 jest całkowicie zablokowana, policjanci kierują pojazdy na objazdy – dodaje rzecznik.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji