REKLAMA

Śmiertelny wypadek na wiadukcie [ZDJĘCIA]

REKLAMA

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w piątek po południu na wiadukcie między miejscowościami Podgórze i Rogożewek (pow. gostyniński). W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych, zginęła jedna osoba, a druga odniosła lekkie obrażenia.

Zgłoszenie do SKKP PSP Gostynin o wypadku dwóch samochodów osobowych na wiadukcie między miejscowościami Podgórze i Rogożewek wpłynęło 22 października około godz.14.10. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Gostyninie oraz po jednym zastępie z OSP Lucień i OSP Gostynin.

– Po dojechaniu na miejsce, strażacy zastali dwa auta osobowe, które rozbiły się na środku wiaduktu, w pojazdach znajdowało się dwóch poszkodowanych. Jedna z osób odniosła lekkie obrażenia – informuje Gostynin 998.

Jak dodaje, druga osoba nie wykazywała żadnych funkcji życiowych.– Skutkowało to podjęciem próby reanimacji, lecz pomimo resuscytacji krążeniowo oddechowej, trwającej 50 minut, 64-latek zmarł na miejscu – wyjaśnia Gostynin 998.

Strażacy udzielali poszkodowanym pierwszej pomocy, uprzątali miejsce zdarzenia oraz zabezpieczali miejsce akcji. W trakcie działań sekcji z JRG Gostynin, OSP Sierakówek oraz OSP Solec zabezpieczały rejon operacyjny.
Na miejscu działały jednostki JRG Gostynin, Osp Lucień, Ochotnicza Straż Pożarna w Gostyninie, a także Zespołu Ratownictwa Medycznego, Policja, Koroner i Prokurator.

Fot. Gostynin 998
Fot. Gostynin 998
Fot. Gostynin 998
Fot. Gostynin 998

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU