REKLAMA

Śmiertelne postrzelenie w Płocku. „Okoliczności wskazują na samobójstwo”

REKLAMA

W niedzielę wieczorem otrzymaliśmy informację o znalezieniu ciała mężczyzny w jednym z mieszkań przy ul. Kochanowskiego w Płocku. Według naszego czytelnika, doszło do samobójstwa.

Chociaż 6 października otrzymaliśmy zdjęcia sprzed bloku przy ul. Kochanowskiego, na których widać policję i karetkę pogotowia, to informację udało nam się zweryfikować dopiero w poniedziałek rano.

– Mogę potwierdzić, że w dniu wczorajszym w godzinach popołudniowych doszło do ujawnienia zwłok – powiedział nam Norbert Pęcherzewski, Prokurator Rejonowy w Płocku. – Kiedy doszło do tego zdarzenia, czy w niedzielę, czy też dzień wcześniej, to będziemy dopiero ustalać – wyjaśnił.

Jak się dowiedzieliśmy, zwłoki 33-letniego mężczyzny znalazł w mieszkaniu przy ul. Kochanowskiego członek rodziny.– Czynności na miejscu zdarzenia były wykonywane pod nadzorem prokuratora. Okoliczności wskazują, że było to samobójstwo poprzez postrzelenie się – przekazał nam prokurator Norbert Pęcherzewski.

Zwłoki zostały zabezpieczone, wkrótce ma zostać wykonana sekcja zwłok, a okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniane podczas czynności procesowych.

– Komenda Miejska Policji w Płocku prowadzi postępowanie w sprawie ujawnienia zwłok 33-letniego mężczyzny z Płocka, w jednym z mieszkań na terenie miasta – potwierdziła mł. asp. Krystyna Kowalska. – W niedzielę wieczorem funkcjonariusze na miejscu wykonali oględziny z udziałem prokuratora. Zabezpieczono ślady oraz ciało mężczyzny w prosektorium, celem wykonania sekcji zwłok. Zebrano materiał dowodowy, który pozwoli wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia. Wstępnie, okoliczności wskazują, że było to samobójstwo poprzez postrzelenie się. Dziś materiały przesłane zostały do Prokuratury Rejonowej w Płocku, celem wszczęcia śledztwa w tej sprawie – tłumaczy mł. asp. Krystyna Kowalska.

Zdjęcie przesłane przez czytelnika
Zdjęcie przesłane przez czytelnika
Zdjęcie przesłane przez czytelnika
Zdjęcie przesłane przez czytelnika

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU