REKLAMA

Senator po kolizji: Noga z gazu! Kostucha niech jeszcze poczeka…

REKLAMA

We wtorek w Płocku na ul. Dobrzyńskiej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem senatora Marka Martynowskiego. Przyczyną było zagapienie się drugiego kierowcy. Senator apeluje o rozwagę za kierownicą.

Do kolizji samochodu marki Nissan z osobówką doszło 16 lutego około godz. 8 rano. Na szczęście senator Martynowski wyszedł ze zdarzenia cało, ale jego pojazd jest mocno uszkodzony po tym, jak uderzył w przydrożny słupek.

– Przestrzegam przed brawurową jazdą. APELUJĘ o więcej skupienia i koncentracji na drodze. Dzisiaj kostucha krążyła wokół mnie. O 8 rano, w Płocku na ulicy Dobrzyńskiej wypadek. Sprawca spiesząc się „nie widział mojego samochodu” – rezultaty poniżej. Później w drodze do Warszawy dwa wypadki, dosłownie parę minut wcześniej. Prośba do wszystkich, zdejmijmy nogę z gazu, włączmy wyobraźnię. Z pewnością będzie mniej wypadków. Może uratujemy komuś życie i zdrowie. Zdążymy na czas. Kostucha niech jeszcze poczeka – podsumował zdarzenie Marek Martynowski.

Przyłączamy się do apelu senatora – nigdzie nie powinno nam się aż tak spieszyć, żeby narażać swoje lub innych uczestników życie i zdrowie. 

Przestrzegam przed brawurową jazdą. APELUJĘ o więcej skupienia i koncentracji na drodze. Dzisiaj kostucha krążyła wokół…

Opublikowany przez Marka Martynowskiego Wtorek, 16 lutego 2021

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 4

 1. Lysy says:

  Może by jakiś dom publiczny zamknąć a nie takich z kostuchami ganiac

  • Co, nie staje ci ? :-D says:

   że masz taką obsesję na punkcie lupanarów?

   • Lysy says:

    A tam zaraz obsesję ale zamknąć nie zaszkodzi

   • Lysy says:

    lupanar to słowo wywodzące się z czasów oświecenia a nie ciemnoty arystokracja to nie dziadostwo wiec nie zaszkodzi zamknać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU