REKLAMA

Sandra Panuś: Nie gońmy za trendami

REKLAMA

15 czerwca płocczanki spotkały na kolejnym wydarzeniu z cyklu „Porozmawiajmy o modzie”. Tym razem było o trendach.

W Wieży Ciśnień na środowym spotkaniu nie zabrakło pasjonatek mody, a także kobiet, które chciały podyskutować o roli trendów w naszym życiu. Jak zawsze, spotkanie prowadziła pomysłodawczyni projektu „Porozmawiajmy o modzie”, Sandra Panuś.

– Czy trendy odbierają nam kreatywność? – pytała prowadząca.

Dyskusja na ten temat była bardzo ożywiona. Jedne panie mówiły, że zawsze inspirują się aktualnymi trendami, drugie natomiast ostro krytykowały ubrania lansowane w kolorowych magazynach.

– Każdy powinien mieć swój własny, niepowtarzalny styl – mówiły uczestniczki spotkania.

Kto wyznacza trendy? To pytanie padło już niemal na początku spotkania. – Wielkie domy mody inspirują się ulicą, a to znaczy, że to my wyznaczamy trendy, bo swoim strojem mówimy o tym, czego nam potrzeba – mówiła Sandra Panuś. To, co widzimy na witrynach sklepowych to tak naprawdę nasz własny wytwór.Gościem specjalnym wydarzenia była Liza Taste, prowadząca blog Taste of Traveling by Liza Taste. Autorka prowadzi pierwszego w Polsce bloga typu Fashion&Food.

– Ubierając się, inspiruję się jedzeniem – mówiła blogerka. Wszystko dzięki moim rodzicom: mama jest Estonką i prowadzi własną restaurację, tata jest Polakiem. Dzięki nim uwielbiam jeść – dodawała.

Liza ubiera się tak, jak wyglądają jej potrawy, zawsze dobiera ubrania do koloru swoich potraw. I temu poświęcony jest jej blog. Podczas spotkania Liza ogłosiła konkurs. Dla dziewczyny, która jako pierwsza zgadła potrawę, w jaką ubrana była blogerka, przewidziano nagrodę. Liza miała na sobie bordowy top oraz zielone spodnie. – Sałatka z buraka i rukoli – odpowiedziała jedna z uczestniczek i tym samym wygrała voucher do wykorzystania w Wieży Ciśnień.

Spotkania „Porozmawiajmy o modzie” na długo zapadają wszystkim w pamięci. Nie jest to typowe rozmawianie o tym, co jest modne w danym sezonie, ale dostrzeganie ponadczasowego wymiaru mody nie tylko tej z wybiegów, ale także z ulicy.

PetroNews jest patronem medialnym cyklu spotkań.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU