REKLAMA

Samochód wbił się w drzewo. Dwie osoby ranne [ZDJĘCIA]

REKLAMA

Do poważnego wypadku doszło w sobotni wieczór w Łącku. Samochód na łuku drogi wypadł z jezdni i wpadł na drzewo. Dwie osoby przewieziono do szpitala.

Jak ostrzega IMGW, na terenie Płocka i powiatu płockiego występuje oblodzenie, które może mieć miejsce do około godz. 9 w niedzielę, 29 listopada.

PowiązaneTematy

– Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników w trakcie i po opadach deszczu ze śniegiem lub mokrego śniegu. Temperatura minimalna od -3°C do -1°C. Temperatura minimalna gruntu lokalnie około -5°C – ostrzega IMGW.

Być może te warunki na drogach i brak dostosowania prędkości do nich były powodem wypadku, do którego doszło w sobotę, 28 listopada około godz. 18.40.– Zostaliśmy zadysponowani do zdarzenia drogowego w Łącku przy ul. Jesiennej – informuje OSP Łąck. – Kierujący na łuku drogi wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Dwie osoby są poszkodowane, zabrane do szpitala – wyjaśniają strażacy.

Na miejscu działały dwa zastępy JRG 2 Państwowej Straży Pożarnej w Płocku, 2 zastępy OSP Łąck, Policja i Zespół Ratownictwa Medycznego.

Apelujemy o ostrożność na drogach!

Fot. OSP Łąck
Fot. OSP Łąck
Fot. OSP Łąck

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. Klub says:

    Czwartek rano, na moście w Płocku po opadnięciu mgły, lodowisko. A drajwerzy, miszczowie pokonujący po 20 km dziennie – rura!!!!

  2. Obserwator says:

    Powodem zdarzenia była nadmierna prędkość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU