REKLAMA

Są jeszcze wolne miejsca na darmowe półkolonie

REKLAMA

Zajęcia warsztatowe muzyczne, plastyczne i teatralne, a także gry i zabawy dla dzieci to atrakcje, jakie zaplanowano podczas półkolonii, realizowanych w ramach projektu „Wakacje z ORLENEM”. Są jeszcze wolne miejsca.

Dwa turnusy półkolonii artystycznych dla dzieci w wieku 11-17 lat zaplanowano w dniach 2-13 lipca w Szkole Podstawowej nr 23 w Płocku przy ul. Walecznych 20. Program będzie realizowany przez płockie Stowarzyszenie KULART oraz nauczycieli płockich placówek oświatowych, którzy posiadają duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, wykorzystując przy tym nowoczesne metody i formy pracy.

PowiązaneTematy

– Zajęcia artystyczne skierowane są do dzieci i młodzieży, przejawiających chęć uczestniczenia w warsztatach (muzyka, plastyka, teatr), posiadających elementarne uzdolnienia lub doświadczenie zdobyte w szkole, bądź w innych formach edukacji pozaszkolnej – tłumaczą organizatorzy. – Szczególnie w przypadku zajęć muzycznych, mile widziane będą dzieci grające na instrumentach, które chciałyby spróbować swoich sił w grze zespołowej lub dzieci zainteresowane taką formą zajęć (grupa muzyczna podzielona będzie na grupę wokalną i instrumentalną) – zachęcają.

Zajęcia podczas półkolonii kulturalnych w ramach projektu „Wakacje z ORLENEM” będą odbywały się w formie warsztatowych zajęć muzycznych, plastycznych i teatralnych po kilka godzin dziennie, na zakończenie których dzieci zaprezentują efekty swojej pracy w postaci koncertu i wystawy prac plastycznych. Autorami programu będą zarówno prowadzący warsztaty nauczyciele, jak i młodzież.Warunkiem zgłoszenia dziecka do udziału w półkoloniach jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego wraz z załącznikiem i dostarczenie go w terminie do 29 czerwca 2018 r. w godzinach 16.00 do 17.30 do Szkoły Podstawowej nr 23 w Płocku, ul. Walecznych 20. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie internetowej Stowarzyszenia SEKAN. Telefon kontaktowy: 502 453 974.

Ramowy plan dnia:

 • 8.00 – 9.00 przekazywanie dzieci pod opiekę prowadzących, zajęcia opiekuńczo-wychowawcze, zabawy animacyjne.
 • 9.00 – 10.30 zajęcia warsztatowe muzyczne, plastyczne, teatralne
 • 10.30 – 11.15 drugie śniadanie, integracja
 • 11.15 – 12.45 zajęcia warsztatowe muzyczne, plastyczne, teatralne
 • 12.45 – 13.30 obiad, zajęcia opiekuńczo – wychowawcze
 • 13.30 – 15.00 zajęcia warsztatowe muzyczne, plastyczne, teatralne
 • 15.00 – 16.30 gry i zabawy, zajęcia opiekuńczo – wychowawcze, zabawy animacyjne, odbiór dzieci.

Terminy turnusów:

 • 2-6 lipca 2018 – I turnus
 • 9-13 lipca 2018 – II turnus.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

 1. Jojo says:

  Bardzo „mądry” przedział wiekowy!Ciekawe który 17,16,15,14-latek zgłosił się na półkolonie?Przedział wiekowy powinien być dka dzieci urodzonych od np. 2007 do 2011 i wtedy miałoby to sens.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU