REKLAMA

Ryzykowne zachowanie pieszego w Płocku. Uratowała go czujność kierowcy [FILM]

Kierowcy po Płocku

REKLAMA

Często piszemy o zachowaniu ostrożności przez uczestników dróg. Warto pamiętać, że dotyczy to nie tylko kierowców, rowerzystów czy motocyklistów, ale i – a może przede wszystkim – pieszych. To oni są bowiem niechronieni w żaden sposób i od ich rozsądku wiele zależy…

W naszym cyklu „Kierowcy po Płocku” pokażemy tym razem sytuację, którą utrwalił kierowca, jadący po Al. Jachowicza. Filmik został opublikowany w 473 odcinku cyklu Stop Cham, czyli kanału na YouTubie, zawierającym filmy przesyłane przez kierowców z całej Polski.

Zgodnie z datą w kamerce samochodowej, do zdarzenia doszło 17 lipca po południu na przejściu dla pieszych w Al. Jachowicza. Skręcający z ul. Bielskiej kierowca samochodu musiał zahamować przed przejściem, po którym na czerwonym świetle przechodził mężczyzna. Zdarzenie obejrzycie około 6. minuty.

Jeśli zarejestrowaliście podobne zdarzenia na terenie Płocka i powiatu płockiego, dajcie nam znać – będziemy publikować takie filmy, aby zwrócić uwagę na problem nieprawidłowego zachowania kierowców na drogach. Filmiki możecie przesłać w wiadomości prywatnej na naszym Facebooku lub np. wysyłając link na nasz KONTAKT do filmu zamieszczonego na wetransfer.com.

Niebezpieczne wyprzedzanie przez motocyklistę w Płocku [FILM]

Dziecko wybiegło wprost pod samochód… [FILM]Jak wyprzedza się w Płocku? [FILM]

Motocykliści też mają za uszami, a jednopasmowa obwodnica to problem… [FILMY]

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU