REKLAMA

Rusza rozbudowa ul. Parowej. Będą utrudnienia

REKLAMA

PowiązaneTematy

W poniedziałek, 11 maja, ruszą prace remontowe w rejonie ul. Parowej. Będą one związane z rozbudową tej ulicy oraz budową nowego kolektora kanalizacji deszczowej. Zakończenie prac zaplanowano na początek lipca br.

Roboty drogowe na ul. Parowej rozpoczną się od najniższego punktu kanalizacji na wysokości zjazdu prowadzącego nad Zalew Sobótka. Z biegiem czasu będą się one stopniowo przesuwały ku górze, w kierunku ul. Kazimierza Wielkiego aż do skrzyżowania z ul. Jasną.

Remont zacznie się od wprowadzenia czasowej organizacji ruchu. Następnie sfrezowana zostanie asfaltowa nawierzchnia jezdni i kontynuowane będą prace rozbiórkowe. W kolejnym etapie rozbudowy powstanie nowy kolektor kanalizacji deszczowej. W końcowej fazie prac nastąpi odtworzenie jezdni wraz z wykonaniem jej oznakowania.W związku z zatwierdzonym projektem czasowej organizacji ruchu, na remontowanym odcinku ulicy nastąpi zamknięcie jednego pasa ruchu, tak aby możliwy był dojazd do ul. Jasnej. Na zamkniętym odcinku ulicy będzie obowiązywał sterowany ręcznie ruch wahadłowy.

Zadanie zostanie wykonane przez firmę  „Waskop” w ramach realizacji zadania „Rozbudowa ulicy Parowa w Płocku – etap I – Budowa kolektora deszczowego wraz z odtworzeniem nawierzchni”. Całkowita wartość wykonania przebudowy wyniesie  891 tys. zł (brutto).

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU