REKLAMA

Remonty płockich ulic. Sprawdźcie, gdzie będą utrudnienia

REKLAMA

Pod koniec lipca na stronie Miejskiego Zarządu Dróg pojawiła się informacja o przetargu na remont nawierzchni jezdni i chodników na terenie miasta oraz budowy ścieżki rowerowej w Al. Kobylińskiego. Nowe nawierzchnie asfaltowe zobaczymy do końca października tego roku.

Planem objęte są: al. Piłsudskiego – zjazd w Spółdzielczą, Miodowa, Zglenickiego, droga łącząca ul. Graniczną i Dobrowolskiego. Ponadto, zostanie wykonany remont chodników wraz ze zjazdami na drodze łączącej ul. Graniczną i Dobrowolskiego. Powstanie także ścieżka rowerowa w pasie drogowym Al. Kobylińskiego. Na wyżej wymienionych odcinkach istniejąca warstwa asfaltu zostanie sfrezowana i zastąpiona nową nawierzchnią. Wyregulowane zostaną także studzienki wraz z częściową modernizacją kanalizacji deszczowej lub sanitarnej. W Al. Kobylińskiego zostanie dodatkowo wykonana ścieżka rowerowa o nawierzchni z betonu asfaltowego oraz przebudowany istniejący chodnik po północnej stronie jezdni, na odcinku od skrzyżowania z ul. Bielską do alei Spacerowej na długości około 239 m.

Oferty w przetargu można składać do 5 sierpnia 2016 roku.– Jeśli nie będzie odwołań, to umowa z wykonawcą powinna zostać podpisana w sierpniu, a następnie zostanie przekazany plac budowy – informuje Konrad Kozłowski z Urzędu Miasta.

Zakończenie prac wraz ze zgłoszeniem do odbioru przewidziane jest na 31 października tego roku.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU