Remonty płockich ulic. Sprawdźcie, gdzie będą utrudnienia

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pod koniec lipca na stronie Miejskiego Zarządu Dróg pojawiła się informacja o przetargu na remont nawierzchni jezdni i chodników na terenie miasta oraz budowy ścieżki rowerowej w Al. Kobylińskiego. Nowe nawierzchnie asfaltowe zobaczymy do końca października tego roku.

Planem objęte są: al. Piłsudskiego – zjazd w Spółdzielczą, Miodowa, Zglenickiego, droga łącząca ul. Graniczną i Dobrowolskiego. Ponadto, zostanie wykonany remont chodników wraz ze zjazdami na drodze łączącej ul. Graniczną i Dobrowolskiego. Powstanie także ścieżka rowerowa w pasie drogowym Al. Kobylińskiego. Na wyżej wymienionych odcinkach istniejąca warstwa asfaltu zostanie sfrezowana i zastąpiona nową nawierzchnią. Wyregulowane zostaną także studzienki wraz z częściową modernizacją kanalizacji deszczowej lub sanitarnej. W Al. Kobylińskiego zostanie dodatkowo wykonana ścieżka rowerowa o nawierzchni z betonu asfaltowego oraz przebudowany istniejący chodnik po północnej stronie jezdni, na odcinku od skrzyżowania z ul. Bielską do alei Spacerowej na długości około 239 m.

Oferty w przetargu można składać do 5 sierpnia 2016 roku.

– Jeśli nie będzie odwołań, to umowa z wykonawcą powinna zostać podpisana w sierpniu, a następnie zostanie przekazany plac budowy – informuje Konrad Kozłowski z Urzędu Miasta.

Zakończenie prac wraz ze zgłoszeniem do odbioru przewidziane jest na 31 października tego roku.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać


Ostatnie Informacje

0
UDOSTĘPNIEŃ
Podziel się!
Dziękujemy za Twoje wsparcie!
Dziękujemy za odwiedziny!
Bądź z nami na bieżąco na Facebooku!
Nie pokazuj tego więcej - JESTEM już fanem!
×
Przeczytam Później
What is a Facebook Save Button?

The save button lets you save the current page to your private list on Facebook for a future use or consultation.
info | close