Remont dworca ruszył pełną parą [ZDJĘCIA]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dworzec PKP jeszcze straszy, ale prace nad poprawieniem jego wyglądu już ruszyły. W środku jest pusto, wywożony jest gruz, a poczekalnia tętni… odgłosem skuwanej podłogi.

Przypomnijmy – nową wizytówkę Płocka wybuduje firma Wixbud ze Słupna, która na swoim koncie ma już m.in. przebudowę budynku wielorodzinnego przy Kwiatka 51, przebudowę kamienicy przy Grodzkiej 9 czy budowę osiedla domów jednorodzinnych w Gulczewie. Firma jest także wykonawcą rozbudowy hotelu „Starzyński” w Płocku.

Za 15 milionów złotych powstanie nowoczesny obiekt kolejowo-autobusowy, który wreszcie przestanie razić płocczan i podróżnych. Wykonawca ma czas do 30 listopada br., więc prace idą w naprawdę intensywnym tempie. Dla podróżnych został udostępniony dworzec tymczasowy, który znajduje się na działce przy ul. Chopina. Wprowadzono także tymczasową organizację ruchu na odcinku ulicy Chopina i Mickiewicza przy dworcu PKP.

Zobaczcie zdjęcia z remontu dworca kolejowo-autobusowego.

Podziel się:

1 komentarz

  1. Oby toalety były w dostępnym miejscu,a nie w piwnicach.Podróżując w pojedynkę z wielka walizą nie było możliwości dotarcia do WC.Albo zostawić torbę u góry i mieć nadzieje że nikt nie ukradnie albo załatwiać sie w spodnie.

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji