Remis dał pewniaka. Wisła w grupie mistrzowskiej

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Podczas niedzielnego spotkania ze Śląskiem Wrocław, Wisła Płock zyskała jeden punkt i tym samym zapewniła sobie miejsce w grupie mistrzowskiej sezonu 2017/2018.

18 marca we Wrocławiu piłkarze nożni Wisły Płock spotkali się w 28. kolejce LOTTO Ekstraklasy ze Śląskiem Wrocław. Dwa karne dały obydwu drużynom po jednej bramce. To jednak wystarczyło, aby Nafciarze zapewnili sobie utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej na przyszłe rozgrywki. Nawet jeśli w najbliższych dwóch kolejkach (29-30) poniosą porażki, Wisła nie spadnie już z górnej połowy tabeli.

– To ogromny sukces naszego klubu, biorąc pod uwagę w jakich okolicznościach rozpoczynaliśmy sezon – powiedział na gorąco po spotkaniu we Wrocławiu prezes klubu, Jacek Kruszewski. – Byliśmy przecież skazywani na pożarcie, a tymczasem na dwa miesiące przed końcem sezonu zapewniliśmy sobie utrzymanie w gronie najlepszych. Jesteśmy bardzo zadowoleni i od razu w imieniu zarządu chciałbym podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu, w szczególności zespołowi, trenerowi wraz ze sztabem oraz dyrektorowi sportowemu. Gramy jednak dalej z myślą, że nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa – dodał prezes.

Kolejne spotkanie odbędzie się w Wielki Poniedziałek, 2 kwietnia o godz. 15.30 na Stadionie im. Kazimierza Górskiego w Płocku. Podczas meczu 29. kolejki LOTTO Ekstraklasy, Wisła Płock spotka się z Piastem Gliwice.

Fot. Wisła Płock

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji