REKLAMA

„Przedszkolanka” w Kinie Seniora

REKLAMA

NoveKino Przedwiośnie zaprasza na projekcję filmową z cyklu „Kino seniora”. Tradycyjnie już odbędzie się pokaz filmowy i prelekcja, w ramach dyskusyjnego klubu filmowego Stowarzyszenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Na kolejną odsłonę Kina Seniora płockie kino zaprasza 17 kwietnia (środa) o godz. 11. Wyświetlony zostanie film pt.: „Przedszkolanka” w wersji z napisami.

Dodatkowo NK Przedwiośnie zaprasza na mały poczęstunek, a po filmie do wspólnej dyskusji o filmie oraz udziału w prelekcji poprowadzonej przez Teatr Form Wielu.

Dla uczestników przewidziano także specjalną ofertę barową: kawa czarna, biała, cappucino oraz herbata w cenie jedynie 3 zł. Bilety na wydarzenie do kupienia w cenie 12 zł.PRZEDSZKOLANKA (NAPISY)
Opowieść o kobiecie, która pomimo życiowej stabilizacji i rodzinnej rutyny jest wciąż pełna pasji, spragniona wrażeń i intelektualnych bodźców. To także poruszająca i wspaniale opowiedziana historia o czułości, marzeniach i poszukiwaniu piękna w codzienności, przywołująca na myśl „Patersona” Jima Jarmuscha.

reżyseria: Sara Colangelo
scenariusz: Sara Colangelo
gatunek: dramat
kraj produkcji: USA
rok produkcji: 2018
czas trwania: 96 min

 

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU