REKLAMA

Przebił betonową zaporę i spadł. Wypadek na Trasie Popiełuszki

REKLAMA

O niecodziennym zdarzeniu drogowym poinformował nas czytelnik. Na Trasie Popiełuszki w Płocku kierowca samochodu osobowego uderzył w betonowe bloki, oddzielające jezdnię od skarpy, i wpadł do przydrożnego rowu.

Do zdarzenia doszło 6 grudnia w godzinach porannych. – Wygląda to bardzo groźnie – napisał do nas czytelnik, który przejeżdżał obok. – Samochód ma zmiażdżony przód, nie wiem co z kierowcą, wokół są połamane betonowe bloki, musiał mocno uderzyć – dodał.

Jak tłumaczył, do wypadnięcia samochodu doszło na Trasie Popiełuszki, w kierunku wyjazdu z Płocka, w okolicach wiaduktu.– Samochód uderzył w barierkę – potwierdził rzecznik Państwowej Straży Pożarnej, Edward Mysera. – Jedna osoba została poszkodowana, strażacy pomagali jej wydostać się z auta. W akcji brały udział dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej, policja i karetka pogotowia – wyjaśnił rzecznik.

Na miejscu mogą występować utrudnienia.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 5

 1. kuba says:

  Jeżeli to się stało w okolicach wiaduktu , to tam akurat jest 70 na godzinę.

 2. Marcin says:

  Pewnie jechał za wolno.

  • Anonimka says:

   Marcin, Twój komentarz jest tutaj zbędny. Zamiast oceniać i wyciągać przedwczesne wnioski o innych ludziach lepiej zajmij się swoim życiem i swoją jazdą. W tamtym miejscu dozwolona prędkość to 100 km/h. A nie trzeba jechać nawet 100 żeby wypadając z tej trasy uszkodzić samochód w takim stopniu, więc zastanów się dwa razy zanim kogoś osądzisz

   • Mateusz says:

    jechał zbyt wolno…

   • Marta says:

    100km/h jeżeli pozwalają na to warunki pogodowe i drogowe !!!
    Człowieku co Ty masz w głowie ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU