Przebił betonową zaporę i spadł. Wypadek na Trasie Popiełuszki

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

O niecodziennym zdarzeniu drogowym poinformował nas czytelnik. Na Trasie Popiełuszki w Płocku kierowca samochodu osobowego uderzył w betonowe bloki, oddzielające jezdnię od skarpy, i wpadł do przydrożnego rowu.

Do zdarzenia doszło 6 grudnia w godzinach porannych. – Wygląda to bardzo groźnie – napisał do nas czytelnik, który przejeżdżał obok. – Samochód ma zmiażdżony przód, nie wiem co z kierowcą, wokół są połamane betonowe bloki, musiał mocno uderzyć – dodał.

Jak tłumaczył, do wypadnięcia samochodu doszło na Trasie Popiełuszki, w kierunku wyjazdu z Płocka, w okolicach wiaduktu.

– Samochód uderzył w barierkę – potwierdził rzecznik Państwowej Straży Pożarnej, Edward Mysera. – Jedna osoba została poszkodowana, strażacy pomagali jej wydostać się z auta. W akcji brały udział dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej, policja i karetka pogotowia – wyjaśnił rzecznik.

Na miejscu mogą występować utrudnienia.

Podziel się:

5 komentarzy

    • Marcin, Twój komentarz jest tutaj zbędny. Zamiast oceniać i wyciągać przedwczesne wnioski o innych ludziach lepiej zajmij się swoim życiem i swoją jazdą. W tamtym miejscu dozwolona prędkość to 100 km/h. A nie trzeba jechać nawet 100 żeby wypadając z tej trasy uszkodzić samochód w takim stopniu, więc zastanów się dwa razy zanim kogoś osądzisz

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji