Pożar na Jachowicza. Wybuchł w kuchni

0

O pożarze w bloku przy Al. Jachowicza powiadomił nas czytelnik. – Wszędzie było pełno dymu – relacjonował. Mieszkańcy lokalu, w którym wybuchł pożar zostali poparzeni.

– Pali się w bloku przy Jachowicza – napisał do nas czytelnik. – Jest straż pożarna i dwie karetki pogotowia – dodał. Od innego czytelnika otrzymaliśmy zdjęcia.

– Faktycznie, doszło do pożaru w jednym z mieszkań na drugim piętrze bloku przy Al. Jachowicza – potwiedził dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Płocku. – Spłonęło wyposażenie kuchenne, nie mamy jeszcze meldunku, jaka była przyczyna pożaru – wyjaśnił.

Dwie osoby, które mieszkają w tym lokalu, były opatrywane przez ratowników medycznych. – Mieszkanie można użytkować, właściciele nie mogą jedynie na razie użytkować instalację elektryczną i gazową – powiedział nam dyżurny PSP w Płocku. – Nie było konieczności ewakuacji mieszkańców bloku – dodał.

 

Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Płocki Styl Paulina_Snapseed

Jesień zadomowiła się na dobre, co widać chociażby po strojach płocczan. Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice naszego miasta, aby wybrać osoby, które dostosowały się do zmian w pogodzie nie tylko pod kątem chłodniejszej aury, ale i mody. Zobaczcie kolejny odcinek “Płockiego stylu”.


Ostatnie Informacje