REKLAMA

Pożar garażu – w środku butla gazowa i dwa auta [ZDJĘCIA]

REKLAMA

Do pożaru pomieszczenia garażowego doszło w nocy z soboty na niedzielę w Słubicach (powiat płocki). W środku znajdowały się dwa samochody osobowe i butla gazowa.

Jak informują strażacy z OSP Słubice, do pożaru garażu zlokalizowanego przy ul. Osiedlowej w Słubicach doszło w nocy z 16 na 17 maja. Ze względu na gęstą zabudowę, istniało realne ryzyko, że pożar przeniesie się na sąsiednie budynki.

PowiązaneTematy

– Kiedy dotarliśmy na miejsce, zastaliśmy płomienie wychodzące pod dachem budynku na zewnątrz – informuje Ochotnicza Straż Pożarna w Słubicach. – W budynku znajdowały się dwa samochody osobowe – dodają strażacy.Dzięki szybkiej akcji, strażacy sprawnie ugasili palący się budynek, musieli też przy użyciu sprzętu otworzyć bramę wjazdową do garażu. Po dostaniu się do budynku, przetransportowano na zewnątrz dwa samochody osobowe oraz niewielką butlę z gazem. Na miejsce dotarły również dwa zastępy z JRG nr 2 w Płocku oraz pogotowie energetyczne.

Po opanowaniu sytuacji, strażacy przystąpili do przelewania tlących się jeszcze elementów, które znajdowały się wewnątrz, konstrukcji dachu oraz drewna składowanego przy budynku. Przed zakończeniem działań ponownie sprawdzili też teren, aby mieć pewność, że ogień został dogaszony.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU