REKLAMA

Powiatowy festiwal zieleni w galerii

REKLAMA

W sobotę rozpoczął się II Powiatowy Festiwal Zieleni. Galeria Wisła zmieniła się w pachnący ogród, w którym znaleźć można nie tylko rośliny, ale i świeże, naturalne produkty spożywcze czy różnego rodzaju rękodzieła.

PowiązaneTematy

Miody, świeże pieczywo czy pachnące sery – to produkty, które możemy dzisiaj i jutro nabyć w trakcie Powiatowego Festiwalu Zieleni. Ale, jak na nazwę przystało, królują tam przede wszystkim rośliny – kwiaty i iglaki, sadzonki czy dorodne okazy drzewek. Coś dla siebie znajdą także amatorzy sztuki rękodzielniczej. Są kolorowe obrazy, krzesła w kształcie kota czy barana, drewniane bociany do ogrodu, kolorowa ceramika. Na zewnątrz budynku dumnie prężą się ogromne ciągniki. Organizatorzy zaplanowali także program artystyczny – występują zespoły śpiewające muzykę ludową, grają orkiestry.

Na pierwszym piętrze można także zobaczyć zdjęcia Piotrka Augustyniaka, płockiego fotografa nagrodzonego ostatnio w konkursie Press Foto za cykl zdjęć portretowych z więzienia.Festiwal potrwa do jutra. PetroNews jest patronem medialnym wydarzenia.REKLAMA
Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU