REKLAMA

Policjanci zatrzymali w weekend aż 7 potencjalnych morderców

REKLAMA

Ciężki weekend za płockimi policjantami. Funkcjonariusze, poza wypełnianiem dodatkowych obowiązków związanych z walką z epidemią, kontrolowali również drogi, na których zatrzymano aż pijanych 7 kierowców.

Bezmyślni kierowcy, którzy wsiedli za kierownicę pod wpływem alkoholu, to potencjalni mordercy. Dlatego niezwykle martwi, że od 27 do 29 listopada płoccy mundurowi zatrzymali na drogach aż 7 nietrzeźwych kierowców, a dwóch z nich nie posiadało nawet uprawnień do kierowania pojazdami.

Już w piątek mundurowi wyeliminowali z ruchu jednego nietrzeźwego kierowcę, natomiast w Bodzanowie „przyłapany” został kierowca, który wsiadł za kierownicę pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.

– Niestety, już sobotnie kontrole trzeźwości kierowców pokazały, że na naszych drogach nie brakuje bezmyślnych kierujących. Aż czterech nietrzeźwych kierowców mundurowi zatrzymali na terenie powiatu, natomiast czwarty „wpadł” w Płocku. Niechlubny rekordzista miał w organizmie ponad dwa promile alkoholu. O ile ten bezmyślny kierowca posiadał prawo jazdy, tak jego naśladowca, również z ponad dwoma promilami alkoholu w organizmie, bez prawa jazdy wsiadł za kierownicę opla. Niebezpieczną jazdę 38-latka w Brochocinie przerwali policjanci z Posterunku Policji w Radzanowie – relacjonuje Komenda Miejska Policji w Płocku.W niedzielę kolejnych dwóch kierowców z „promilami” pożegnało się z prawem jazdy. Jeden z nich, mając blisko promil alkoholu w organizmie, zderzył się z innym pojazdem. Na szczęście nikt w tym zdarzeniu nie odniósł obrażeń. Do zdarzenia doprowadził 69-letni pijany kierowca z Płocka, jego bezmyślność naraziła innych uczestników ruchu drogowego na utratę zdrowia i życia.

Wszyscy nietrzeźwi kierowcy już wkrótce za swoje czyny odpowiedzą przed sądem. Za przestępstwo, jakiego się dopuścili, grozi im wysoka grzywna, zakaz prowadzenia pojazdów oraz kara nawet dwóch lat pozbawienia wolności.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. Marcin says:

    A może by tak w drugą stronę… W dniu dzisiejszym ulice wyszło patrolować 100 policjantów – to 100 potencjalnych morderców w mundurach. Uważajcie na siebie !!!

  2. Anonim says:

    Pajacom odebrać prawo jazdy dożywotnie i kraty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU