REKLAMA

Policja zatrzymała kolejnych dwóch potencjalnych morderców

REKLAMA

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Płocku walczą z kierowcami, którzy wsiadają za kółko pod wpływem alkoholu. Odebrano uprawnienia kolejnym dwóm nieodpowiedzialnym mieszkańcom Płocka.

Płoccy policjanci, dbając o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego, każdej doby kontrolują stan trzeźwości kierowców. Niestety, nadal zatrzymują na drogach nietrzeźwych kierowców, którzy za nic mają obowiązujące prawo, a przede wszystkim życie swoje i innych uczestników ruchu drogowego.

15 lutego mundurowi zatrzymali na terenie miasta kolejnych dwóch kierowców z „promilami”. Jeden z mężczyzn kierował renault, drugi hondą.

Nietrzeźwy za kierownicą hondy miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Na szczęście niebezpieczną podróż 61-letniego płocczanina, przerwali policjanci z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego płockiej komendy.Pijani kierowcy stracili już swoje uprawnienia do kierowania pojazdami. Przed 46-latkiem z renault i kierowcą hondy, kolejne konsekwencje prawne, o których zdecyduje sąd.

– Pamiętajmy, że wsiadanie za kierownicę po alkoholu jest jedną z najgorszych decyzji, jaką możemy podjąć w naszym życiu. Niesie za sobą nie tylko odpowiedzialność karną, ale i moralną. Pijani kierowcy to potencjalni zabójcy na drogach – podkreśla mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa KMP w Płocku.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 7

  1. Tylko pytam says:

    A jaką karę dostają? Co najwyżej „na zawiasach”. No to sobie pozwalają. Gdyby wsadzali do więzienia za jazdę po pijanemu, to w więzieniach polskich, siedzieli by sami kierowcy.

  2. Pijany says:

    Oni lepiej po pijaku jeździli niż nie jadna kobieta trzeźwa.

  3. Anonim says:

    Jednego złapią a dziesięciu przejedzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU