REKLAMA

Policja w Płocku zabezpieczyła nielegalne automaty do gry. Stały w dwóch lokalach

REKLAMA

Mazowiecka Krajowa Administracja Skarbowa oraz Komenda Miejska w Płocku zabezpieczyły 9 nielegalnych urządzeń do gier hazardowych. Automaty znajdowały się w 2 lokalach na terenie Płocka.

Podczas kontroli dwóch lokali w Płocku, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej wraz z policjantami z Komendy Miejskiej w Płocku zajęli 9 nielegalnych automatów do gier oraz kilka tysięcy złotych w gotówce.

Przeprowadzone przez funkcjonariuszy oględziny gier oraz zeznania graczy potwierdziły, że w kontrolowanych punktach prowadzone były nielegalne gry hazardowe. Od początku roku na terenie powiatu ciechanowskiego, płońskiego, żuromińskiego, mławskiego oraz płockiego mazowiecka KAS zatrzymała już ponad 100 nielegalnych automatów.– Pamiętajmy, że udział w nielegalnych grach hazardowych na automatach jest przestępstwem skarbowym i podlega karze grzywny. Karę pieniężną płaci również uczestnik nielegalnie urządzanej gry hazardowej. Jej wysokość to 100 procent uzyskanej wygranej, bez pomniejszenia o wpłacone w trakcie gry stawki – podkreśla rew. Justyna Pasieczyńska z Izby Administracji Skarbowej w Warszawie.

fot. Krajowa Administracja Skarbowa

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU