REKLAMA

Policja: Mężczyzna miał przy sobie narkotyki, stracił przytomność w trakcie interwencji

REKLAMA

Komenda Miejska Policji w Płocku wydała oświadczenie w sprawie interwencji, do której doszło 12 grudnia w Płocku, a po której zmarł 32-letni mężczyzna. Jak wyjaśniają policjanci, mężczyzna miał przy sobie narkotyki.

Przypomnijmy, 12 grudnia na płockich Podolszycach, około godz. 2.25 do jednego z mieszkań została wezwana policja na interwencję do awanturującego się mężczyzny, który dobijał się do drzwi byłej partnerki. Mężczyzna po interwencji policji został przewieziony do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku, gdzie zmarł. Prokuratura Rejonowa w Płocku prowadzi obecnie w tej sprawie czynności wyjaśniające, natomiast Komenda Miejska Policji w Płocku wydała oświadczenie.

PowiązaneTematy

– Wyjaśniany jest przebieg poniedziałkowej interwencji, którą zgłosiła kobieta zaniepokojona agresywnym zachowaniem mężczyzny, który jest pod działaniem alkoholu i dobija się do jej mieszkania. W trakcie czynności funkcjonariusze ujawnili przy mężczyźnie susz roślinny i kryształki – informuje asp. Krystyna Kowalska z płockiej policji.

Jak wyjaśnia policja, mężczyzna nie reagował na wydawane przez polecenia.

– W trakcie interwencji mężczyzna stracił przytomność. Policjanci natychmiast wezwali karetkę, a do czasu jej przyjazdu udzielali mężczyźnie pomocy. Po ustabilizowaniu jego stanu, mężczyzna przewieziony został do szpitala, gdzie ok. godz. 5.25 zmarł. Całość tej interwencji została zarejestrowana przez kamery nasobne policjantów – informuje asp. Krystyna Kowalska.Nagrania oraz wszystkie materiały dotyczące tej interwencji zostały przekazane do Prokuratury Rejonowej w Płocku, która prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Po interwencji policji, agresywny mężczyzna zmarł w szpitalu. Sprawę prowadzi prokuratura

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 12

 1. AAAAAAA says:

  Kolejnej męty mniej, bez żalu. Brawo Policja !!!!!!!

 2. Maksio says:

  Przestancie bronic cpunow i pijusow, zawsze obwiniacie policjantow. Co zle to policjanci, a tamci to aniolki, ktorzy znecaja sie nad bliskimi! Ale jak dzieje sie komus krzywda to…..wzywa sie….policje, zeby d…..ratowali. Co za obluda w tym narodzie!

 3. Jaca says:

  Widze, ze patusy i niziny spoleczne juz teorie spiskowe wymyslaja – po plocku grasuje punisher i pozbywa sie cpunow i meneli.

 4. Pablo says:

  Tajemniczy płodczanin nie interesuj się kto to jest.
  Po twoim wpisie widać że ty to pies hwdp.
  Patologiczne oświadczenie milicji – miał przy sobie susz i kryształki haha. Mógł mieć i 3 śrubokręty na co te info. Wogóle co ma zawartość kieszeni do brutalnej interwencji milicjii
  Hwdp

  • Anonim says:

   Widzę, że Polski to miałeś przez 3 lata swojej edukacji kmiocie. Jak dostaniesz po łbie to pierwszy dzwonisz o pomoc leszczu.

 5. Prawda says:

  W Płocku policja lubi mordować ludzi to już nie pierwszy raz, och przepraszam przecież interwencja przebiegła wzorowo, prokurator i tak umorzy, sekcja wykaże jak zwykle jakieś substancje czas zrobi swoje i zamiecie się pod dywan.

  • Anonim says:

   Też bym umożył. Dla takich śmieci szkoda odpalać komputer. Wyrzucić po drodze do Wisły. Tak się sprząta miasto z odpadu ludzkiego.

 6. Dziadzia says:

  A skąd wy wiecie, że miał przy sobie narkotyki, jak policja w momencie aresztowania tego nie stwierdziła? Osobnik dobijający się do drzwi miał przy sobie susz i jakieś kryształki. Ja osobiście byłem już zatrzymany do wyjaśnienia za herbatę w torebce celofanowej i różową sól w kryształkach.

 7. Płocczanin says:

  Skoro policjanci zachowali się wzorowo to może niech podadzą swoje nazwiska. ACAB

  • czytelnik says:

   to może najpierw ty podasz swoje nazwisko tajemniczy płocczaninie Wiesz co to jest ochrona danych osobowych, co to jest RODO? To może zgłęb najpierw tą wiedzę zanim napiszesz kolejną bzdurę.

   • Michał says:

    Jak zabiją Ci kogoś z rodziny wtedy zmienisz narrację. Z całego serca Ci tego życzę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU