REKLAMA

Po interwencji policji, agresywny mężczyzna zmarł w szpitalu. Sprawę prowadzi prokuratura

REKLAMA

Czytelnicy przekazali nam w poniedziałek informacje o śmierci mężczyzny, do której miało dojść po interwencji policji. Sprawę prowadzi Prokuratura Rejonowa w Płocku.

O śmierci mieszkańca Płocka poinformowali nas czytelnicy w poniedziałek, 12 grudnia br. Jak twierdzi jeden z nich (przedstawia się jako znajomy zmarłego), w nocy na osiedle Podolszyce został wezwany patrol do pijanego mężczyzny.

PowiązaneTematy

– Przyjechał jeden patrol policji, później drugi patrol i 32-letni mieszkaniec Płocka nie żyje – napisał do nas czytelnik, sugerując winę policjantów.

Z pozyskanych przez nas informacji wynika, że do tego zdarzenia doszło w nocy 12 grudnia na płockich Podolszycach. Około godz. 2.25 do jednego z mieszkań w Płocku została wezwana policja na interwencję do awanturującego się mężczyzny, który dobijał się do drzwi byłej partnerki.

– Mogę potwierdzić, że mężczyzna po interwencji policji został przewieziony do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku, gdzie zmarł. Prowadzone są obecnie wstępne czynności, sekcja zwłok odbędzie się prawdopodobnie jutro (14 grudnia – przyp. red.) – przekazał nam zastępca prokuratora rejonowego, Marcin Policiewicz.Jak tłumaczy, obecnie prowadzone są działania wyjaśniające to zdarzenie, dlatego nie może udzielić więcej informacji.

Dzisiaj w tej sprawie ma zostać wydany komunikat Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Policja: Mężczyzna miał przy sobie narkotyki, stracił przytomność w trakcie interwencji

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 10

 1. Anonim says:

  Stracił przytomność po interwencji nie stracił by przytomnosci jak by go nie dusił policjant siedzac nanimi nie zrzucili go ze schodow i tak był w kajdankach twardziele we czterech na jednego bohaterowie zasrani tepakow biorą do policji to tak sie dzieje

 2. AMIR says:

  SPOCZYWAJ W POKOJU AREK! (*)

 3. On33 says:

  Wypil mogl isc do domu skoro taki zloty byl moze taki bydlak mial zrobic krzywde osoba ktorzy pilnuja porzadku

 4. qwe says:

  prawo powinno być proste, śmierć za śmierć.

 5. Anonim says:

  Rok po roku mordują bezkarnie dobrych ludzi i nic z tego sobie prawo nierobi. To niedopomyslenia. Dwa lata temu bezkranie w ten sam sposób zamordowali św.p. Tobiasza i to był też grudzień może ci mordercy upodobali sobie miesiąc grudzień na mordowanie ludzi.

  • Arcybiskup says:

   Ciśnienie na mandaty oni w grudniu nie mają czasu na zbędne awantury

  • Sandra says:

   Z tego co słyszałam to takie miejsce miało podobne na imilnicy 3 miesiące temu tylko chłopak miał 28 lat i też podczas interwencji zaślubin a później zmarł od razu w szpitalu .myślę że nasza policja nie jest wykwalifikowana dobrze chyba czestrze szkolenia powinni przechodzić do tego jakieś ćwiczenia (ale nie takie raz na pół roku ) no ale co to za Policja jezeli już w kajdankach nie potrafi ogarnąć gościa rozumiem że alkohol agresywa osoba no ale to jednak pijany człowiek oni trzeźwi byli i tylu ich tam ? Myślę , że po prostu poniosła ich fantazja i ich ego zostało urazone ,że tylu musiało przyjechać do niego i później i wyszło co wyszło. Oby sekcja zwlok wykazała prawdę i lekarz który będzie ja robił zrobi to z czystym sumieniem a nie dobry znajomy Policji i zrobi tak żeby znowu im się upiekło. Mam nadzieję, że opiszą prawdę w jakim stanie przyjechał do szpitala i sprostują to on już nie żył jak jechał do szpitala a rany na jego ciele sama za siebie mowia .Cieszmy się ze mamy takich obroncow nasza kochana Policja teraz na pewno lepiej nam się będzie spało i czujemy się bezpieczni wspaniala Policja

 6. Mih says:

  Typowe bezkarne psy, jak ludzie nie wezmą sprawy w swoje ręce i paru psów nie ucierpi na tym, będą nas mordować jeden po drugim.

 7. Płocczanin says:

  Oby osoba odpowiedzialna za śmierć została pociągnięta do konsekwencji i kary !

 8. Feliks Dzierzynski says:

  Musza ustalic zeznania.Zeby sie nie pogubic w nich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU