REKLAMA

Płock miastem bez barier

REKLAMA

W poniedziałek, 18 maja, odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursu fotograficznego „Bariery to złe maniery”, organizowanego przez Szkołę Wyższą im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Konkurs ten miał na celu promowanie idei znoszenia barier dla osób niepełnosprawnych na terenie Płocka oraz rozpowszechnianie dobrych praktyk w tym zakresie.

PowiązaneTematy

Aby wziąć w nim udział, należało wykonać zdjęcie przedstawiające miejsce w Płocku, w którym nie występują szeroko pojęte bariery dla osób niepełnosprawnych. Ponadto, każdy z uczestników mógł do konkursu zgłosić maksymalnie dwa zdjęcia i było to jedyne obowiązujące  kryterium konkursowe.

W konkursie wzięło udział 19 osób, które przesłały łącznie 33 zdjęcia. Jury konkursu tworzyli: Małgorzata Mosińska – Dyrektor Biura Promocji i Marketingu Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku, Tomasz Gorczyca – Rzecznik Osób Niepełnosprawnych Urzędu Miasta Płocka oraz Grzegorz Gętka – przedstawiciel środowisk osób niepełnosprawnych i członek Płockiego Towarzystwa Fotograficznego.

Spośród nadesłanych prac, komisja wybrała trzy najlepsze, przyznając tym samym jedną nagrodę główną oraz dwa wyróżnienia.Pierwsze miejsce i nagrodę główną w tym konkursie otrzymał Emil Grochowski. Pierwsze wyróżnienie, trafiło zaś do Klaudii Dymek. Drugie wyróżnienie zostało przyznane Marcie Majerowskiej.

PetroNews był patronem medialnym konkursu.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU