REKLAMA

Płocczanie w Lego Masters. Jak im poszło?

REKLAMA

W sobotę swoją premierę miał program Lego Masters w telewizji TVN. Wśród uczestników znaleźli się płocczanie.

Od 14 listopada na antenie TVN można oglądać program „Lego Masters”. W każdym odcinku uczestnicy muszą zmierzyć się z zadaniami oraz stworzyć spektakularne konstrukcje z klocków LEGO.

– Będzie to sprawdzian zdolności uczestników, ich kreatywności, wyobraźni i umiejętności technicznych. Pod koniec każdego odcinka najsłabsza para opuści program – tłumaczą producenci programu.

O finał zawalczą trzy najlepsze pary, a zwycięzca otrzyma tytuł Mistrza LEGO i nagrodę 100 tysięcy złotych. Prowadzącym program jest Marcin Prokop, natomiast prace uczestników oceniają Ola Miercka i Paweł Duda.

W pierwszym odcinku mogliśmy oglądać zmagania m.in. płocczan – Kajetana Jeznacha, 20-letniego studenta automatyki i robotyki, oraz Joanny Krysztoforskiej, 27-letniej instruktorki robotyki. Zaprezentowali budowlę, przedstawiającą centrum miasta, w tym wieżowiec banku i restaurację.– Mam wrażenie, że budowały to dwie oddzielne osoby, które nie miały wspólnej wizji, jak miało to wyglądać – skrytykował Paweł Duda. – Czasami trzeba też wyważyć, w co warto inwestować swój czas, bo wasza budowla jest dużo niższa, niż wszystkie inne i przez to trochę mniej imponująca – zauważyła Ola Miercka w trakcie zmagań.

Płocczanie wzięli sobie do serca uwagi jurorów i poprawili swoje dzieło.

– Uważam, że daliście czasu i pokazaliście na co was stać – z uśmiechem mówiła Ola Miercka. – Uwagi, które mieliśmy do was na początku, zostały w tym momencie zatuszowane. Zdecydowany progres – dodał Paweł Duda.

W tym odcinku nikt nie odpadł, w związku z czym zmagania płocczan obejrzymy również za tydzień, 21 listopada. Pierwszy odcinek obejrzycie natomiast TUTAJ.

źródło: Lego MASTERS, TVN

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Widz says:

    Jeśli nie wezmą się do roboty, to odpadną. To, co zaprezentowali w pierwszym odcinku, to żenada. Poziom dzieci przychodzących do tej pani na zajęcia pozalekcyjne. Więcej rozmachu i kreatywności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU