REKLAMA

Płoccy piłkarze piłki plażowej będą bronić tytułu

REKLAMA

BHT Auto Forum Petra Płock weźmie udział w wielkim finale Mistrzostw Polski w piłce ręcznej plażowej. Petra będzie broniła tytułu, który zdobywała w trzech kolejnych latach: 2014, 2015 i 2016 r.

PowiązaneTematy

Od 5 do 6 sierpnia zespół będzie walczyć o obronę mistrzowskiego tytułu. Do Warszawy klub uda się w możliwie najmocniejszym składzie, ale większość zawodników, którzy występują na parkietach Superligi, dołączy do zespołu dopiero w niedzielę (Filip Koper, Adrian Fiodor czy Tomasz Wiśniewski). Skład uzupełnią młodzi zawodnicy, którzy pokazywali się z bardzo dobrej strony podczas ostatnich turniejów.

– Mamy tylko jeden cel, jakim jest obrona mistrzowskiego tytułu. Cały sezon przepracowaliśmy na bardzo dużych obrotach, wzięliśmy udział w 6 turniejach eliminacyjnych do Mistrzostw Polski oraz w Klubowych Mistrzostwach Europy, gdzie zdobyliśmy srebrny medal. Większość z naszych zawodników stanowiła o sile reprezentacji, która ma za sobą udział w Mistrzostwach Europy oraz w turnieju The World Games. Finałowy turniej w Warszawie będzie dla nas ostatnimi zawodami w tym sezonie i chcemy zakończyć go w jak najlepszym stylu – zapowiada Artur Niesłuchowski prezes i zawodnik BHT Auto Forum Petry Płock.Petra, wygrywając ostatni turniej w Warszawie (14-16 lipca), zapewniła sobie Puchar Polski, zdobywając największą ilość punktów w klasyfikacji generalnej. W drodze po Puchar Polski, płocczanie zwyciężali w 5 turniejach eliminacyjnych, najsłabszy występ zanotowali podczas zawodów Starych Jabłonkach, zajmując 4. miejsce.

Finał w Warszawie zostanie rozegrany pod Mostem Poniatowskiego.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU