REKLAMA

Płoccy muzycy zmuszeni zmienić repertuar przez epidemię

REKLAMA

Epidemia zmienia plany Płockiej Orkiestry Symfonicznej. Muzycy muszą wystąpić w zmienionym składzie, z tego powodu zamiast koncertu „Viva Verdi!”, w najbliższy piątek zaprezentują koncert „Beethven… dziś”.

W obecnie panującej sytuacji epidemicznej Płocka Orkiestra Symfoniczna jest zmuszona do ograniczenia składu orkiestrowego podczas najbliższych koncertów. W związku z tym, muzycy muszą dostosować również program występów.

Koncert „Viva Verdi!”, który miał odbyć się w najbliższy piątek, zostaje przesunięty na 15 stycznia 2021 roku. Zakupione bilety na to wydarzenie zachowują ważność.

– By wyjść naprzeciw państwa oczekiwaniom oraz pozostać w stałym kontakcie na żywo, podjęliśmy decyzję o zmianie programu na 23 października 2020 roku. W najbliższy piątek odbędzie się koncert „Beethoven… dziś„. Chcielibyśmy podczas tego wydarzenia uczcić wspólnie 250. rocznicę urodzin kompozytora – wyjaśnia Płocka Orkiestra Symfoniczna.

Płocka Orkiestra Symfoniczna im. Witolda Lutosławskiego pod batutą maestro Adama Banaszaka wykona II Symfonię D-dur op. 36 Ludwiga van Beethovena oraz Symfonię G-dur „Oxfordzką” nr 92 Josepha Haydna.– Mamy niespodziankę dla wszystkich, którzy zakupili bilety lub otrzymali zaproszenia na koncert „Viva Verdi!”. Na podstawie biletów/zaproszeń mają państwo możliwość bezpłatnego wejścia na koncert „Beethoven… dziś”, a ponadto bilety zachowują ważność na 15 stycznia 2021 roku.

Bilety na koncert „Beethoven… dziś” w cenie 20 zł dostępne są w kasie biletowej POS oraz na stronie internetowej bilety24.pl.

Zgodnie z ograniczeniami epidemicznymi orkiestra może udostępnić tylko 25% dostępnych miejsc na widowni. Warunkiem udziału w koncertach jest: dezynfekcja rąk, zasłanianie ust i nosa na terenie obiektu, a także wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. Koniec z tym says:

    To jawny zamach na kulturę sztukę, ludzi uprawiających wolne zawody oraz na drobnych i średnich przedsiębiorców!!!! Ludzie czemu jeszcze nie protestujecie?!!!!

    • X says:

      Jaka to kultura? Sponsorowana przez UM i podatników? Mamy wolny rynek, więc sami powinni się utrzymywać. Jeżeli nie daliby rady, to znaczy, że nie ma zapotrzebowania na kulturę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU