REKLAMA

Płoccy muzycy zmuszeni zmienić repertuar przez epidemię

REKLAMA

Epidemia zmienia plany Płockiej Orkiestry Symfonicznej. Muzycy muszą wystąpić w zmienionym składzie, z tego powodu zamiast koncertu „Viva Verdi!”, w najbliższy piątek zaprezentują koncert „Beethven… dziś”.

W obecnie panującej sytuacji epidemicznej Płocka Orkiestra Symfoniczna jest zmuszona do ograniczenia składu orkiestrowego podczas najbliższych koncertów. W związku z tym, muzycy muszą dostosować również program występów.

Koncert „Viva Verdi!”, który miał odbyć się w najbliższy piątek, zostaje przesunięty na 15 stycznia 2021 roku. Zakupione bilety na to wydarzenie zachowują ważność.

– By wyjść naprzeciw państwa oczekiwaniom oraz pozostać w stałym kontakcie na żywo, podjęliśmy decyzję o zmianie programu na 23 października 2020 roku. W najbliższy piątek odbędzie się koncert „Beethoven… dziś„. Chcielibyśmy podczas tego wydarzenia uczcić wspólnie 250. rocznicę urodzin kompozytora – wyjaśnia Płocka Orkiestra Symfoniczna.

Płocka Orkiestra Symfoniczna im. Witolda Lutosławskiego pod batutą maestro Adama Banaszaka wykona II Symfonię D-dur op. 36 Ludwiga van Beethovena oraz Symfonię G-dur „Oxfordzką” nr 92 Josepha Haydna.– Mamy niespodziankę dla wszystkich, którzy zakupili bilety lub otrzymali zaproszenia na koncert „Viva Verdi!”. Na podstawie biletów/zaproszeń mają państwo możliwość bezpłatnego wejścia na koncert „Beethoven… dziś”, a ponadto bilety zachowują ważność na 15 stycznia 2021 roku.

Bilety na koncert „Beethoven… dziś” w cenie 20 zł dostępne są w kasie biletowej POS oraz na stronie internetowej bilety24.pl.

Zgodnie z ograniczeniami epidemicznymi orkiestra może udostępnić tylko 25% dostępnych miejsc na widowni. Warunkiem udziału w koncertach jest: dezynfekcja rąk, zasłanianie ust i nosa na terenie obiektu, a także wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. Koniec z tym says:

    To jawny zamach na kulturę sztukę, ludzi uprawiających wolne zawody oraz na drobnych i średnich przedsiębiorców!!!! Ludzie czemu jeszcze nie protestujecie?!!!!

    • X says:

      Jaka to kultura? Sponsorowana przez UM i podatników? Mamy wolny rynek, więc sami powinni się utrzymywać. Jeżeli nie daliby rady, to znaczy, że nie ma zapotrzebowania na kulturę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU