Etyk00:36, 07.07.2022
To dobrze.
Oby tylko mlodzi ludzie byli chętni do prawdziwej nauki i byli empatyczni i stosowali etykę psychologa.
Takich osób potrzebujemy.
Nie tylko z papierkiem.
Hehe07:37, 07.07.2022
psycholog to NIE lekarz psychiatra!! Psychologiem to i ja mogę być od zaraz, możecie do mnie przychodzić poleżeć na kozetce i wygadać się, chętnie wysłucham za 200 zł netto za godzinę.
Ale L4 ani recepty nie wypisze :-D
Kolejna po włodku i pwsz uczelnia dla kretynów którzy nie wiedzieli co robić w życiu to zostana psychologami , hehehe
B19:16, 07.07.2022
Dramat jakiś. Niedługo to w szpitalu będzie trzeba pytać lekarza jaka szkole skończył zanim się ktoś odda w jego ręce. „Wysoka jakość kształcenia” mmhm. Tak wysoka jak we Wlodkowicu :-)
xxxxx ***07:44, 08.07.2022
w Płocku nie ma kadry naukowej bo Płock to nie jest żaden ośrodek akademicki, nawet taki drugiej kategorii.
Ludzie zdolniejsi, abmitniejsi i chcący osiągnąć coś więcej niż robota w urzędzie albo kombinacie po znajomości wyjeżdżają z tego miasta od razu po maturze.
Kiedyś chociaz szkolnictwo średnie miało jakiś poziom, dzięki temu ci którzy wyjeżdżali dawali sobie z reguły radę na bardziej renowowanych uczelniach, a dziś gdzie w rankingach jest Jagiellonka, gdzie Małachowianka? o reszcie nie ma co wspominac..
Lubię Płock!04:18, 12.07.2022
Uważam, że to bardzo dobra sprawa! Brawo Panie Rektorze, oby w Płocku powstała Akademia, a z czasem Uniwersytet, a wszyscy, którzy krytykują, niech się wezmą do roboty! Płock jest zaściankiem przez Was, Krytykanci Szanowni, zamiast cieszyć się i chwalić inicjatywę i dążenie do rozwoju i instytucji i, poniekąd, miasta, potraficie tylko narzekać... Może dlatego "Święto Kaszanki" w Płocku cieszy się taką popularnością... Ja jestem zachwycony i gratuluję jeszcze raz! Oby więcej takich inicjatyw i ludzi czynu, bez oglądania się na miernotę!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu petronews.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@petronews.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Koniec ery „Kobylanki”. Właśnie jest wyburzana
Ten basen nie cierpiał przynajmniej na wieczne awarie i remonty........filtry miał porządne
Tia
23:03, 2025-06-19
Rząd Donalda Tuska z wotum zaufania
Tusk będzie miał wotum zaufania ale w kryminale
Historyk
19:48, 2025-06-19
Czy Trzecia Droga przetrwa? Będą rozmowy
Od razu mówiłem że ten sztuczny twór ta wydmuszka czyli trzecia droga była stworzona dla potrzeb wyborów parlamentarnych żeby pomóc Tuskowi. Dziś nie mają racji bytu po przegranych wyborach prezydenckich dlatego koniec tej funkcji. Wyborcy jak zwykle zostali *%#)!& w dupy bez wazeliny wierząc tym kłamcom.
Historyk
19:47, 2025-06-19
Tragiczny wypadek w powiecie płockim
Podziwiam zielone łapki w takich przypadkach. Co trzeba mieć w głowie???
Cynik
17:43, 2025-06-19
0 0
To, że dostałeś fuszke po znajomości gdzieś w budzetówce albo w kombinacie i jest ci dobrze, ze tak piejesz to jeszcze nie znaczy, że ogólnie jest dobrze.
Mierność o której wspominasz jest właśnie w tej chwili, i tu racja, że w dużej części dzięki mieszkańcom, którzy od lat nie potrafią zawalczyć o swoje, ani na szczeblu państwowym ( Płock jest tylko miastem "biorącym" w wyborach parlamentarnych dla wierchuszek partyjnych) ani nawet na samorządowym. Od lat żadnej inwestycji która tworzyłaby miejsca pracy, jak może być dobrze w ponadstutysięcznym mieście, gdzie jedną z największych inwestycji jest jednopasmowa "obwodnica" ? A gdzie promowanie miasta żeby przyciągnąć inwestora, który tworzyłby miejsca pracy? Kiedy powstała u nas jakaś nowa fabryka?
Popatrzmy na niedalekie Kutno - miasto 3x mniejsze a ile się tam produkuje, ilu nowych ludzi przyciaga miasto, ceny nieruchomosci 15-20 lat temu o wiele niższe niż w Płocku, a teraz chyba już wyższe, a tymczasem Płock się wyludnia.
Niestety na jednym Orlenie i troche CNH takie miasto nie pociągnie, a jakaś lipna, śmiechu warta "akademia" kształcąca psychologów (sic!) nic tu nie zmieni.