Zamknij

Płockie spotkania z nauką

12:52, 04.04.2022 ok. 1 min. czytania
1

Mazowiecka Uczelnia Publiczna w Płocku przygotowała cykl otwartych wykładów dla mieszkańców Płocka i regionu płockiego. Zapraszamy na czwarte spotkanie, zatytułowane "Rozwój osobisty w każdym wieku".
Spotkania odbywają w auli Uczelni przy ul. Gałczyńskiego 28 w Płocku. Żeby wziąć udział w wykładzie, nie trzeba się wcześniej zapisywać. Zajęcia są całkowicie bezpłatne.
- "Płockie spotkania z nauką" to projekt naszej uczelni skierowany do wszystkich mieszkańców miasta i okolic. Szeroki wachlarz tematyczny sprawia, że każdy, bez względu na wiek, zainteresowania czy wykształcenie, znajdzie coś ciekawego i użytecznego dla siebie - zachęca prof. Maciej Słodki, Rektor Mazowieckiej Uczelni Publicznej w Płocku. - Nasi wykładowcy udowodnią, że nauka może być fajna. Wystarczy przyjść i sprawdzić to na własnej skórze - dodaje.
Spotkania prowadzić będą nauczyciele akademiccy Mazowieckiej Uczelni Publicznej w Płocku, specjaliści w swoich dziedzinach. W kwietniowej edycji wykład poprowadzi dr Ewa Bartuś, pedagog i coach. Podczas spotkania dr Ewa Bartuś postara się znaleźć odpowiedzi na następujące pytania:
  • Każdy z nas ma potencjał rozwojowy, jednak korzystamy z niego w różnym stopniu. Od czego to zależy?
  • Zmiany towarzyszą nam przez całe życie. Czy każda zmiana wiąże się z rozwojem osobistym?
  • Jak możemy wesprzeć nasz rozwój osobisty? Co może go hamować?
  • Gdzie i jak szukać wsparcia i pomocy, by uruchamiać nasz osobisty potencjał wzrostu.
Jeżeli chcecie znaleźć odpowiedź na postawione pytania, zapraszamy na wykład, który odbędzie się w środę, 27 kwietnia o godz. 16. Zapraszamy także na ostatni wykład cyklu, który może zainteresować opinię publiczną w świetle obecnych wydarzeń. Wykład pt. "Blaski i cienie migracji" wygłosi socjolog, dr hab. Michał Nowosielski, prof. uczelni. Wydarzenie to odbędzie się 25 maja 2022 roku (środa) o godz. 16. Wszystkie wykłady będą transmitowane na żywo w uczelnianym kanale YouTube. Projekt jest współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.


Mazowiecka Uczelnia Publiczna


Mazowiecka Uczelnia Publiczna


Mazowiecka Uczelnia Publiczna

(Artykuł Sponsorowany)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze [1]

komentarz(1)

coco

0 0

Wyższa szkoła pieczenia tortów???

20:55, 04.04.2022
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%