- Jest mi niezmiernie miło widzieć tu tylu państwa. Pamiętajmy, dlaczego się tu spotkaliśmy. Dla naszego małego Tymka. To piękny gest solidarności, mimo niezbyt fajnej pogody - mówił policjant.
Rom20:57, 27.10.2023
BRAWO Sebastian Nowacki!!!
10:07, 28.10.2023
Cel szkachetny. Ale nie wierzę w to że dziecko będzie zdrowe. Geny itd. Szacun że ktoś wspiera akcje. Mam nadzieję że osoba która jedzie nie robi to dla kariery zawodowej
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu petronews.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@petronews.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Koniec ery „Kobylanki”. Właśnie jest wyburzana
Ten basen nie cierpiał przynajmniej na wieczne awarie i remonty........filtry miał porządne
Tia
23:03, 2025-06-19
Rząd Donalda Tuska z wotum zaufania
Tusk będzie miał wotum zaufania ale w kryminale
Historyk
19:48, 2025-06-19
Czy Trzecia Droga przetrwa? Będą rozmowy
Od razu mówiłem że ten sztuczny twór ta wydmuszka czyli trzecia droga była stworzona dla potrzeb wyborów parlamentarnych żeby pomóc Tuskowi. Dziś nie mają racji bytu po przegranych wyborach prezydenckich dlatego koniec tej funkcji. Wyborcy jak zwykle zostali *%#)!& w dupy bez wazeliny wierząc tym kłamcom.
Historyk
19:47, 2025-06-19
Tragiczny wypadek w powiecie płockim
Podziwiam zielone łapki w takich przypadkach. Co trzeba mieć w głowie???
Cynik
17:43, 2025-06-19
0 0
A ty co zrobiłeś( łaś)? Nie oceniaj ludzi swoją miarą .