- To wspaniała okazja, aby zwiedzić wszystkie, muzea, galerie, a nawet policję! Zachęcamy do zabrania swoich przyjaciół i rodziny na wycieczkę naszym autobusem po najciekawszych muzeach w mieście! Mamy nadzieję, że noc z soboty na niedzielę będzie niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich miłośników sztuki i kultury! - zaznacza KM Płock.http://petronews.pl/te-noc-bedzie-mozna-spedzic-na-komendzie-policji-gdzie-jeszcze-program/ Rozkład jazdy zostanie wywieszony na przystankach, na których linia będzie się zatrzymywała.
07:18, 12.05.2023
Jak zwykle z pominięciem Zielonego Jaru i Podolszyc Północ. Nie ma odjazdów z Sikorskiego, Roweckiego, Hubalczyków ,Łączniczek i Szarych Szeregów. Dlaczego zawsze są pomijane Północne Podolszyce?
Gosia09:54, 12.05.2023
Bardzo dobry pomysł!
06:49, 13.05.2023
Pomysł może i dobry tylko czemu pomijane są inne osiedla?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu petronews.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@petronews.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Ratownicy do zwolnienia, MOSiR ma inny pomysł
A może jako mieszkańcy Płocka powinniśmy zrobić "outsourcing" we władzach miasta oraz we władzach spółek miejskich. Tłuste koty chyba nażarły się już z koryta miejskiego.
Lolo
22:08, 2025-06-25
Część płockiej pływalni nieczynna
okupacja basenu
trwa
08:43, 2025-06-25
Chwile grozy przy jednej z posesji...
Tak jak i Ty Ćmoku
Taa
18:18, 2025-06-24
Ratownik WOPR z Płocka zginął podczas nurkowania
Wyrazy glebokiego wspolczucia dla rodziny Piotra...tragedia nie do wyobrazenia....
Marion
14:44, 2025-06-24
0 0
Przyzwyczajaj się do 15-to minutowego miasta (a raczej getta), o którym już Łysy Andrej z Ratusza majaczył coś w wybiórczej parę miesięcy temu.