Do wypadku doszło 20 kwietnia po godz. 4 w miejscowości Dobra (gm. Bulkowo, pow. płocki).
- Kierujący pojazdem marki Daewoo, z niewyjaśnionych na tę chwilę przyczyn, na łuku drogi najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust. 21-letni mieszkaniec powiatu sierpeckiego zginął na miejscu - przekazała podkom. Monika Jakubowska, oficer prasowa płockiej policji.
Na miejscu wykonano czynności pod nadzorem prokuratora, a funkcjonariusze zabezpieczyli ślady oraz sporządzili dokumentację, w celu wyjaśnienia przyczyn i okoliczności zdarzenia.
Fot. Komenda Miejska Policji w Płocku
Fot. Komenda Miejska Policji w Płocku
Fot. Komenda Miejska Policji w Płocku
Fot. Komenda Miejska Policji w Płocku
Fot. Komenda Miejska Policji w Płocku
?19:36, 20.04.2025
Prędkość
Rt21:47, 20.04.2025
Prędkość & przewężenie drogi w tamtym miejscu
Koniec ery „Kobylanki”. Właśnie jest wyburzana
Ten basen nie cierpiał przynajmniej na wieczne awarie i remonty........filtry miał porządne
Tia
23:03, 2025-06-19
Rząd Donalda Tuska z wotum zaufania
Tusk będzie miał wotum zaufania ale w kryminale
Historyk
19:48, 2025-06-19
Czy Trzecia Droga przetrwa? Będą rozmowy
Od razu mówiłem że ten sztuczny twór ta wydmuszka czyli trzecia droga była stworzona dla potrzeb wyborów parlamentarnych żeby pomóc Tuskowi. Dziś nie mają racji bytu po przegranych wyborach prezydenckich dlatego koniec tej funkcji. Wyborcy jak zwykle zostali *%#)!& w dupy bez wazeliny wierząc tym kłamcom.
Historyk
19:47, 2025-06-19
Tragiczny wypadek w powiecie płockim
Podziwiam zielone łapki w takich przypadkach. Co trzeba mieć w głowie???
Cynik
17:43, 2025-06-19