- Ludzie czasami pozornie potrafią korzystać z wody. Brak podstawowej wiedzy o zachowaniu się w wodzie i brak lub słabe umiejętności pływackie, tym bardziej w połączeniu z alkoholem, to prosty przepis na wypadek. Alkohol to substancja psychoaktywna i toksyczna, która zaburza percepcję i ocenę sytuacji, a jego spożywanie sprzyja sięganiu po inne substancje psychoaktywne oraz konfliktom z prawem. Brawura i nieprzemyślane zachowania mogą doprowadzić do tragedii, a tego w czasie wakacji każdy chciałby uniknąć - zaznaczają policjanci.Mazowiecka Policja przypomina, że nieodpowiedzialne spędzanie czasu nad wodą i łączenie kąpieli z piciem alkoholu jest niebezpieczne. Funkcjonariusze zalecają przestrzegać kilku zasad bezpieczeństwa:
Byly czlonek ORMO08:07, 02.07.2022
A ja widzialem jak policjanci chlali gorzalke nad woda.A pozniej skakali na glowe na nieoznakowanym kapielisku.Mysleli,ze nikt ich nie widzial.A ja ich widzialem.
Wszedł z maczetą, wybił szybę w drzwiach... [FILM]
ze wschodu? Jeszcze mogę pisać co myślę, ale za chwilę, kiedy sezonowy marszałek Płaczek obejmie tymczasowo fotel Prezydenta RP i podpisze ustawę kneblującą o "mowie nienawiści", to będę siedział.
ubogacenie
11:40, 2025-06-24
Płocczanin u Donalda Trumpa. Był jedynym Polakiem
Mariusz Patrowicz - a kiedy kupno Wisla plock?
ciekawy
11:20, 2025-06-24
Wszedł z maczetą, wybił szybę w drzwiach... [FILM]
w stanach już by leżał w worku odpalony przez policję; u nas bandyta jest chroniony w pierwszej kolejności
pioter
10:46, 2025-06-24
Pół roku pracy w Powiecie Płockim [PODCAST]
pijak, alkoholik...?
promotor alkoholizmu
09:24, 2025-06-24