"Kto na drodze publicznej, w strefie zamieszkania lub w strefie ruchu prowadzi pojazd mechaniczny, nie stosując się do decyzji właściwego organu o cofnięciu uprawnienia do kierowania pojazdami, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2".Niestety, wiele osób lekceważy przepisy sądząc, że akurat jemu czy jej uda się uniknąć odpowiedzialności. Te oczekiwania nie sprawdziły się w przypadku 20-letniego kierowcy, którego zatrzymano w nocy z 7 na 8 grudnia.
- Wczoraj w nocy na jednej z ulic Gąbina, policjanci z komisariatu zatrzymali do kontroli drogowej kierującego audi. Podczas sprawdzenia w bazach policyjnych okazało się, że wobec 20-latka została wydana decyzja o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami. Młody mieszkaniec powiatu płockiego za popełnione przestępstwo będzie odpowiadał przed sądem - informuje podkom. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji.Mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.
Pewnie to15:18, 08.12.2021
jakiś mainsynek,tak po lewacku, bezstressowo chowany, przy cycu mamusi.
to ze ty staruchu20:08, 09.12.2021
ześ skonczył przyzakładówke, co uczyniło cie najlepiej "wykształconym" w swojej wiosze to nie jest szczególny powod do dumy. Ja znam wielu debili po studiach, a co dopiero po przyzakładówce jak ty.
ale widac ze masz straszne kompleksy na punkcie papierka :-D Widać, że nie miałeś kolegów, co popchnęło cie najpierw w objecia PZPR a potem czarnej sekty , hehehe
Właśnie21:12, 09.12.2021
podajesz swój życiorys.
Cóż ci innego zostało, jak tylko oddszczekiwać się.
Nie zależy mi na ost22:46, 09.12.2021
Przecież nie muszisz ze mną dyskutować. Dobarnoc.
Polak10:15, 16.12.2021
Czy to aby nie był obrońca praworządności kraśko?
Myślę, że był12:04, 16.12.2021
to wybitny kierowca melexów Karski, albo różniący się jedną literką Kurski - obaj z jedynej partii PiSPR
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu petronews.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@petronews.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Nowe przepisy dla starszych kierowców? Temat wraca
po przekroczeniu 55 roku życia. Tak będzie za parę lat jak nie obalimy czerwono-tęczowej-lewackiej zarazy.
Eutanazja
22:00, 2025-06-05
Po burzy: zniszczony cmentarz, ranna jedna osoba
Ale to ludzi bawi i cieszy.... Normalni inaczej
Taaa
18:02, 2025-06-05
Wisła Płock straciła dyrektora sportowego
anszej odejdz z polityki i Płocka
łysy już szykuje eta
10:55, 2025-06-05
Wisła Płock straciła dyrektora sportowego
Andrzej nie masz jakiegoś kolegi …. Wolny etat?!
Marek
21:09, 2025-06-04
0 0
miał rózaniec, medalik, wychowywany na zakrystii