Jak informują nasi czytelnicy, trudne warunki panują na drogach Płocka i powiatu płockiego. Wcześnie rano doszło do kolizji w Płocku, czytelnik poinformował nas też o zdarzeniu w Nowych Rumunkach. Informację o pierwszym zdarzeniu przekazał nam 29 grudnia przed godz. 7 rano pan Piotr, który przejeżdżał obok kolizji przy al. Piłsudskiego, w pobliżu stacji Statoil i KFC. Jak wyjaśniał, w kierunku Płońska były tam utrudnienia.
- Otrzymaliśmy informację o tym zdarzeniu o godzinie 4.26 - poinformował nas dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Płocku. - Usuwaliśmy w tym miejscu plamę oleju po kolizji - wyjaśnił.Zdjęcie przesłane przez pana Piotra Drugie zdarzenie miało miejsce w Nowych Rumunkach, na pasie w stronę Łącka. - Przejeżdżałem tamtędy przed godziną 8, ruch jest wstrzymany - napisał pan Arkadiusz, przesyłając zdjęcia. Jak wyjaśnił dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Płocku, i tym razem doszło do zderzenia dwóch aut.
- Informację otrzymaliśmy o godzinie 7.17, zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedna osoba jest poszkodowana - przekazał nam dyżurny PSP w Płocku.Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji wyjaśnił, że w piątek około godz. 7.15 doszło do zderzenia vw golfa z audi na DK 60 w miejscowości Grabina (pow. płocki).
- Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący golfem na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwka samochodem marki Audi. W wyniku zdarzenia, kierowca golfa doznał obrażeń ciała i w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala - powiedział rzecznik płockiej policji.Droga krajowa nr 60 jest całkowicie zablokowana, objazdy zostały wyznaczone przez Gąbin. Policjanci kierują na objazd na rondzie w Łącku i na rondzie ul. Łąckiej z Trasą Ks. Popiełuszki. Apelujemy o rozwagę - od rana padał śnieg z deszczem, na ulicach może być więc ślisko. Warto dostosować prędkość do warunków panujących na drogach.
qwerty16:43, 29.12.2017
Pospiech ;-(.
Obywatel06:57, 30.12.2017
Jest zima więc myślenie chyba niektórym kierowcom zamarzło .
Podolanka zostanie tymczasowo zamknięta. Dlaczego?
Małe obroty na "miodolance" to zmniejszamy konkurencję?
Lolo
22:17, 2025-06-11
Zderzenie motocykla z samochodem. Jest ranny
Proszę osobę poszkodowaną o kontakt 664694990
Dominikk
22:01, 2025-06-11
Rząd Donalda Tuska z wotum zaufania
To początek końca tego rządu. Rudy w Niemczech nie ma już czego szukać Ace Polsce tym bardziej
Prawda
21:11, 2025-06-11
W Polsce kradną na potęgę! To najczęściej znika
To jeszcze poproszę statystyki z lat na przykład od roku 2015 do ostatniego roku przed otwarciem granicy, czyli do 2021.
123
14:49, 2025-06-11