Nasz czytelnik napotkał na poczcie przy Al. Jachowicza ogłoszenie, w którym znajomi poszukują zaginionej córki swoich przyjaciół. Im więcej osób to zobaczy, tym większa szansa na odnalezienie nastolatki.

czytelnik
Nasz czytelnik, będąc w placówce pocztowej przy Al. Jachowicza 21, napotkał nietypowe ogłoszenie. Na ścianie ktoś przykleił kartkę o poszukiwaniach zaginionej dziewczyny - córce koleżanki.
- Ktoś miał bardzo dobry pomysł, żeby rozwiesić takie ogłoszenie w miejscu, gdzie w ciągu dnia jest spora rotacja osób. Dzięki temu istnieje większa szansa na odnalezienie nastolatki - napisał nasz czytelnik.
Zaginięcie nastolatki zgłoszone jest do komendy policji w Żninie, który jest położony od Płocka ponad 164 km. Jednak w takich przypadkach, im więcej informacji pojawi się o zaginięciu osoby, tym istnieje większa szansa na jej odnalezienie.
Poszukiwana Martyna Lewicz ma 15 lat, 164 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała. Włosy ma długie, ciemnoblond, proste, do ramion. Oczy niebieskie, twarz okrągła.
W chwili zaginięcia ubrana była w spodnie typu jeans, niebieskie z przetartymi kolanami oraz białą bluzę.
Rodzina i znajomi poszukiwania prowadzą od 17 września, kiedy to Martyna w godzinach nocnych opuściła miejsce zamieszkania i dotychczas nie powróciła.
Jeśli wiecie coś na temat jej aktualnego miejsca pobytu, dajcie znać policji w Żninie, tel. 51 30-33-200 lub na najbliższym komisariacie policji czy też na numer alarmowy 997 albo 112.
Koniec ery „Kobylanki”. Właśnie jest wyburzana
Ten basen nie cierpiał przynajmniej na wieczne awarie i remonty........filtry miał porządne
Tia
23:03, 2025-06-19
Rząd Donalda Tuska z wotum zaufania
Tusk będzie miał wotum zaufania ale w kryminale
Historyk
19:48, 2025-06-19
Czy Trzecia Droga przetrwa? Będą rozmowy
Od razu mówiłem że ten sztuczny twór ta wydmuszka czyli trzecia droga była stworzona dla potrzeb wyborów parlamentarnych żeby pomóc Tuskowi. Dziś nie mają racji bytu po przegranych wyborach prezydenckich dlatego koniec tej funkcji. Wyborcy jak zwykle zostali *%#)!& w dupy bez wazeliny wierząc tym kłamcom.
Historyk
19:47, 2025-06-19
Tragiczny wypadek w powiecie płockim
Podziwiam zielone łapki w takich przypadkach. Co trzeba mieć w głowie???
Cynik
17:43, 2025-06-19