REKLAMA

Pijany kierowca uderzył w drzewo

REKLAMA

Do 17 kolizji, w tym aż 15 w Płocku, doszło minionej doby na terenie miasta i powiatu płockiego. Policja zatrzymała również nietrzeźwego kierowcę, który spowodował wypadek w gminie Gąbin.

Pijany kierowca spowodował wypadek, do którego doszło 19 września około godz. 18.40 w miejscowości Guzew (gm. Gąbin).

– Policjanci, wykonujący czynności na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący audi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo – informuje mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Płocku. – Kierujący pojazdem był nietrzeźwy – dodaje.

Kierowca oraz jego pasażer zostali przewiezieni z obrażeniami ciała do szpitala. Policjanci będą teraz wyjaśniać dokładne okoliczności tego zdarzenia.

– Policjanci przypominają, że każdy nietrzeźwy kierujący na drodze to potencjalny sprawca ludzkiego nieszczęścia. Mundurowi apelują o rozsądek, przestrzeganie przepisów i ograniczone zaufanie względem innych uczestników ruchu drogowego. Jeśli masz wątpliwości co do swojego stanu trzeźwości, zawsze możesz zupełnie anonimowo i nieodpłatnie skorzystać z alkomatu umieszczonego w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku – zapewnia mł. asp. Marta Lewandowska.Minionej doby doszło również do zdarzeń o charakterze kryminalnym.

  • Lipianki – uszkodzenie skrzynki elektrycznej oraz siatki ogrodzeniowej. Straty wyceniono na ponad 3 tys. zł
  • Płock, Al. Kobylińskiego – zatrzymany sprawca posiadania środków odurzających. Mężczyzna przebywa w policyjnym areszcie, w najbliższych godzinach przeprowadzone zostaną z zatrzymanym czynności procesowe
  • Płock, ul. Kutrzeby – parking niestrzeżony, kradzież samochodu marki Mazda, wartość 70 tys. zł.

Gdzie radar?

20 września policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnić służbę w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem:
– w godz. 7/15 na trasie Płock – DK62 – Płock
– w godz. 15/22 na trasie Płock – DK62 – DK10 – Płock.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU