REKLAMA

Pijany 34-latek jechał środkiem drogi. Podróż zakończył w rowie

REKLAMA

Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał kierowca, który we wtorek w Karwosiekach-Cholewicach jechał środkiem drogi, a następnie stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu.

Dyżurny płockiej komendy Policji otrzymał 6 grudnia o godz. 21.25 zgłoszenie o kierującym mazdą, który stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu w miejscowości Karwosieki-Cholewice w gminie Brudzeń Duży. Funkcjonariuszy zaalarmowała 33-letnia mieszkanka powiatu płockiego, która jechała za autem.

PowiązaneTematy

– Jak relacjonowała kobieta, pojazd poruszał się środkiem jezdni, po czym niespodziewanie zjechał do prawej strony, na pobocze, kończąc jazdę w przydrożnym rowie – informuje asp. Krystyna Kowalska z KMP w Płocku.

Na miejscu policjanci zastali kierującego, którego zachowanie świadczyło o tym, że może znajdować się pod działaniem alkoholu.– Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że 34-letni mieszkaniec powiatu płockiego miał ponad 2 promile. Kierowca przekazany został rodzinie. Na szczęście jechał sam i nikomu nic się nie stało – dodaje asp. Krystyna Kowalska.

Za popełnione przestępstwo 34-latek odpowie przed sądem. Za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU