REKLAMA

Piją i wsiadają za kierownicę. Znów zatrzymano potencjalnych morderców

REKLAMA

Na drogach regionu płockiego nie brakuje kierowców, którzy jeżdżą na podwójnym gazie. Tylko w poniedziałek policjanci zatrzymali kobietę i mężczyznę – obydwoje wsiedli za kierownicę pod wpływem alkoholu. Grozi im do 2 lat pozbawienia wolności.

Pierwszego z nietrzeźwych kierujących policjanci zatrzymali w poniedziałek, 16 stycznia po godzinie 17 w Płocku, przy ul. Zglenickiego. Kierowca volkswagena transportera miał na liczniku 64 km/h – przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym, co było powodem zatrzymania go przez patrol drogówki.

PowiązaneTematy

– Przeprowadzone na miejscu badanie stanu trzeźwości wykazało, że 30-letni mieszkaniec powiatu płockiego kierował samochodem, mając w organizmie prawie promil alkoholu – informuje asp. Krystyna Kowalska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Kilka godzin wcześniej, około godz. 10, nietrzeźwą kobietę zatrzymał inny patrol, tym razem w Wyszogrodzie.– 33-letnia mieszkanka powiatu płockiego kierowała oplem astra, pomimo iż miała w organizmie 1,36 promila alkoholu – wyjaśnia asp. Krystyna Kowalska.

Obydwoje zatrzymani utracili swoje prawo jazdy, a za jazdę pod wpływem alkoholu odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów na minimum 3 lata oraz wysoka grzywna.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. Ujawnić nazwiska pijanych kierowców says:

    Proszę o publikację nazwisk i adresów tych pijanych szmat. Ludzie im osobiście podziękują za to że narażali innych na śmierć

  2. Bić pijaków za kierownicami says:

    Powinni dostać wpierdoool do nieprzytomnosci ich auta oddane na złom, kara pieniężna taka żeby taka pijana czy naćpana kuurwa spłacała to całe życie, prawko zabrane dożywotnio plus obowiązkowe więzienie. Należy zatrzymywać takie pijane kuuurwy wyciągać ich z aut i bić do nieprzytomnosci a auta palić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU