PetroNews teraz również na papierze

REKLAMA

Już od dzisiaj PetroNews możecie czytać również w wersji papierowej, na 24 stronach bezpłatnej gazety. Co w niej znajdziecie?

Kilka miesięcy przygotowań, analiz, zbierania informacji. Potem intensywna praca nad wyglądem, kształtem, poszczególnymi działami. Podział ról i wielogodzinne dyskusje – co dać na czołówkę, a co na strony redakcyjne? Który reportaż dajemy jako pierwszy? Kto obrobi komunikaty policyjne, a kto dział „Męskim okiem”?

PowiązaneTematy

Wreszcie jest. Nasz pierwszy numer. Efekt pracy kilku dziennikarzy, fotografów, grafików. Jaki jest? Jaki będzie?

gazeta

 

Przede wszystkim Wasz, Czytelników. Chcemy, żeby był lokalny, chcemy pokazać Wam nasze miasto od strony, której jeszcze nie znacie. Zobaczycie swoich sąsiadów, znajomych, ludzi, którzy mieszkają obok Was, a robią coś niezwykłego, realizują swoje pasje albo przeżywają normalne, codzienne problemy. Mężczyźni odnajdą się, czytając o motoryzacji czy gadżetach, kobiety np. poznając przepisy kulinarne znanych płocczan. Nie zabraknie relacji z imprez, wieści z ratusza czy informacji kulturalnych. Stworzymy pismo, które każdy z przyjemnością weźmie do domu, aby przeczytać je ponownie.

Co dwa tygodnie będziemy dostarczać Wam świeżą porcję informacji. Czekamy również na Wasze opinie, sugestie, komentarze czy… własne artykuły. To Wy zainspirowaliście nas do stworzenia PetroNews. Dziękujemy, że jesteście.

[button href=”http://miasto-plock.pl/cat/tu-znajdziesz-petronews-pl/”]Tu znajdziecie gazetę PetroNews[/button]