REKLAMA

PetroNews teraz również na papierze

REKLAMA

Już od dzisiaj PetroNews możecie czytać również w wersji papierowej, na 24 stronach bezpłatnej gazety. Co w niej znajdziecie?

PowiązaneTematy

Kilka miesięcy przygotowań, analiz, zbierania informacji. Potem intensywna praca nad wyglądem, kształtem, poszczególnymi działami. Podział ról i wielogodzinne dyskusje – co dać na czołówkę, a co na strony redakcyjne? Który reportaż dajemy jako pierwszy? Kto obrobi komunikaty policyjne, a kto dział „Męskim okiem”?

Wreszcie jest. Nasz pierwszy numer. Efekt pracy kilku dziennikarzy, fotografów, grafików. Jaki jest? Jaki będzie?

gazeta

 Przede wszystkim Wasz, Czytelników. Chcemy, żeby był lokalny, chcemy pokazać Wam nasze miasto od strony, której jeszcze nie znacie. Zobaczycie swoich sąsiadów, znajomych, ludzi, którzy mieszkają obok Was, a robią coś niezwykłego, realizują swoje pasje albo przeżywają normalne, codzienne problemy. Mężczyźni odnajdą się, czytając o motoryzacji czy gadżetach, kobiety np. poznając przepisy kulinarne znanych płocczan. Nie zabraknie relacji z imprez, wieści z ratusza czy informacji kulturalnych. Stworzymy pismo, które każdy z przyjemnością weźmie do domu, aby przeczytać je ponownie.

Co dwa tygodnie będziemy dostarczać Wam świeżą porcję informacji. Czekamy również na Wasze opinie, sugestie, komentarze czy… własne artykuły. To Wy zainspirowaliście nas do stworzenia PetroNews. Dziękujemy, że jesteście.

[button href=”http://miasto-plock.pl/cat/tu-znajdziesz-petronews-pl/”]Tu znajdziecie gazetę PetroNews[/button]

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 0

  1. Dobra wiadomość. Gratuluję :) !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU